Westerveldloop 2013

Geschreven door: WOC op Zondag 31 Maart 2013, 8543 keer bekeken

Uitslagen Westerveldloop. Vragen naar Atletiek.Pec1910@gmail.com


                          UITSLAGENLIJST - 1,5 KM
31-03-2013 15:10                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------

1 724 Iris Gils Zwolle 2002 1e 1,5 v 6:26 13,990 4:17 2 720 Elin Logtenberg Zwolle 2002 2e 1,5 v 6:41 13,466 4:27 3 729 Thiijmen de lange zwolle 2003 1e 1,5 m 7:33 11,921 5:02 4 727 Tijn Gums zwolle 2002 2e 1,5 m 7:35 11,868 5:03 5 725 Sofie Kruise Zwolle 2003 3e 1,5 v 7:37 11,816 5:04 6 744 Milan Harbrink Zwolle 2004 3e 1,5 m 7:54 11,392 5:16 7 745 Tessa Harbrink Zwolle 2004 4e 1,5 v 8:28 10,630 5:38 8 732 Rens v Riessen zwolle 2006 4e 1,5 m 8:59 10,019 5:59 9 730 Ruben de Lange zwolle 2005 5e 1,5 m 9:16 9,712 6:10 10 731 Jurre de La nge zwolle 2009 6e 1,5 m 11:06 8,108 7:24


                           UITSLAGENLIJST - 3 KM
31-03-2013 15:10                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 1500m 3000m Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- ------ -------

1 702 Julian Vos Zwolle 2000 1e 3 m 6:37 6:34 13:11 13,654 4:23 2 716 Merijn Logtenberg Zwolle 1999 2e 3 m 6:39 6:54 13:33 13,284 4:31 3 733 Niek v Riessen zwolle 2004 3e 3 m 8:46 8:00 16:45 10,746 5:35

Indien het volledige ronde is gelopen, dan is de ronde 189 meter te lang. Indien afgeslagen is bij het bruggetje, dan is de afstand iets te kort.De eerste mat op de baan was precies het 5km punt. Van iedereen is hier de doorkomst tijd gemeten, zodat ook 5km uitslag bekend is. Dit vind je terug bij de tussentijden 5km.


                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
31-03-2013 16:28                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 5km Tijd Km/Uur Tijd/Km

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------ -------

1 700 Rubin Vos Zwolle 1e 5 m 17:54 18:38 16,709 3:35 2 717 Gert Jan Tichelaar Zwolle 1957 2e 5 m 18:55 19:41 15,817 3:47 3 736 Jan Willem Davidse Zwolle 1966 3e 5 m 19:03 19:48 15,724 3:48 4 681 Erik Schoenmakers Zwolle 1983 4e 5 m 19:10 19:58 15,593 3:50 5 738 Sander Kloosterziel Zwolle 1998 5e 5 m 20:04 20:59 14,837 4:02 6 740 Eric Klooosterziel zwolle 1961 6e 5 m 20:08 20:59 14,837 4:02 7 735 Fam v Rhijn Zwolle 1978 7e 5 m 20:33 21:23 14,560 4:07 8 749 Arjo Spans zwolle 1970 8e 5 m 21:16 22:08 14,067 4:15 9 770 Arnoud Lammers Zwolle 1963 9e 5 m 21:27 22:20 13,941 4:18 10 715 Klaas van der Veen St. Jans Klooster 1958 10e 5 m 21:31 22:23 13,909 4:18 11 743 Linda Eektimmerman zwolle 1985 1e 5 v 21:54 22:48 13,655 4:23 12 739 Cora Kloosterziel zwolle 1963 2e 5 v 22:19 23:12 13,420 4:28 13 777 Rene Landman zwolle 1969 11e 5 m 22:23 23:12 13,420 4:28 14 765 Ellen Keizer Raalte 1985 3e 5 v 22:27 23:20 13,343 4:29 15 737 Ronnie krul zwolle 1969 12e 5 m 22:27 23:20 13,343 4:29 16 781 Erik Holtman Dalfsen 1965 13e 5 m 23:56 24:51 12,529 4:47 17 694 Dick Jansen Zwolle 1958 14e 5 m 24:04 24:59 12,462 4:48 18 773 Bert v Roekel zwolle 1964 15e 5 m 24:09 25:00 12,454 4:49 19 778 Dennis Kroese Zwolle 1979 16e 5 m 24:08 25:02 12,437 4:49 20 691 Bert Reuvecamp Zwolle 1961 17e 5 m 24:09 25:02 12,437 4:49 21 769 Dick Slimmen Vollenhove 1952 18e 5 m 24:18 25:17 12,314 4:52 22 693 Marijke Jansen Zwolle 4e 5 v 24:30 25:25 12,249 4:53 23 726 Luc Steenbergen Zwolle 1973 19e 5 m 25:00 26:05 11,936 5:01 24 676 Krista van Os Zwolle 1977 5e 5 v 25:10 26:12 11,883 5:02 25 780 Jim Simons Zwolle 1960 20e 5 m 25:17 26:15 11,861 5:03 26 698 Lisa de Gee Deventer 1989 6e 5 v 25:27 26:18 11,838 5:04 27 684 Pieter vd Lucht Zwolle 1961 21e 5 m 25:41 26:37 11,697 5:07 28 748 Bert Reuvers zwolle 1949 22e 5 m 27:07 28:03 11,099 5:24 29 1063 Gilles Gerth Zwolle 1966 23e 5 m 27:05 28:14 11,027 5:26 30 1030 Anette Gerrits Zwolle 1968 7e 5 v 27:22 28:28 10,937 5:29 31 1021 Jan ter Burg Zwolle 1950 24e 5 m 27:23 28:30 10,924 5:29 32 767 Ingrid Konter Slimmen Vollenhove 1978 8e 5 v 27:25 28:32 10,911 5:29 33 772 Nico Schoore Zwolle 1966 25e 5 m 27:30 28:34 10,899 5:30 34 1005 Jan Vulkens Zwolle 1962 26e 5 m 27:28 28:37 10,880 5:30 35 759 Bertjan Bos Hasselt 1965 27e 5 m 28:09 29:17 10,632 5:38 36 763 H Poll Zwolle 1958 28e 5 m 28:13 29:23 10,596 5:39 37 776 Joost Koudijs zwolle 1971 29e 5 m 28:14 29:23 10,596 5:39 38 782 Miranda Soereven Dalfsen 1966 9e 5 v 28:28 29:30 10,554 5:41 39 1035 Joop Sattler 1952 30e 5 m 28:53 30:00 10,378 5:46 40 695 Ypke de Jong Zwolle 1946 31e 5 m 29:07 30:17 10,281 5:50 41 719 Bert Deen Zwolle 1968 32e 5 m 29:38 30:52 10,087 5:56 42 707 Hennie Stoel Zwolle 1954 33e 5 m 30:00 31:12 9,979 6:00 43 747 Annie van den Belt Zwolle 1972 10e 5 v 30:41 31:51 9,775 6:08 44 1018 Diana de Weerd Zwolle 1974 11e 5 v 30:30 31:51 9,775 6:08 45 1061 Cann Rommers Zwolle 1959 12e 5 v 30:57 32:13 9,664 6:12 46 687 Marieke Sikkens Zwolle 1975 13e 5 v 31:15 32:29 9,585 6:15 47 1054 Jessica Vogelzang Zwolle 1984 14e 5 v 32:58 34:07 9,126 6:34 48 1014 Angela Westemeijer Zwolle 1989 15e 5 v 33:16 34:36 8,998 6:40


                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
01-04-2013 10:58                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 5km 1 ronde 2 ronde Tijd

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- --------

1 741 Martijn Dekker Zwolle 1979 1e 10 m 19:03 19:52 20:32 40:24 2 705 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10 m 19:03 19:52 20:48 40:40 3 710 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 3e 10 m 20:23 21:14 21:36 42:50 4 723 Peter Gils Zwolle 1971 4e 10 m 20:48 21:40 21:51 43:31 5 683 Rob Harte Zwolle 1968 5e 10 m 21:22 22:16 22:17 44:32 6 701 Maarten Vos Zwolle 1968 6e 10 m 21:30 22:24 22:52 45:15 7 764 Erik Klink Raalte 1982 7e 10 m 22:27 23:20 22:07 45:27 8 714 Michel Blauwgeers Zwolle 1972 8e 10 m 22:15 23:11 22:18 45:29 9 1073 Martijn Veldhuijsen Zwolle 1983 9e 10 m 21:40 22:36 24:03 46:38 10 682 Gerald Ningbers Zwolle 1967 10e 10 m 22:12 23:09 23:44 46:52 11 711 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 11e 10 m 23:08 24:02 23:21 47:22 12 1101 Gerda de Jong Meppel 1975 1e 10 v 23:18 24:14 23:39 47:53 13 1103 Tammi Leijstra Zwolle 1988 12e 10 m 23:19 24:15 23:38 47:53 14 1029 Jan van Riessen Zwolle 1945 13e 10 m 23:24 24:24 23:33 47:56 15 1016 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 14e 10 m 23:20 24:18 23:51 48:09 16 1093 Paul Vulkers Zwolle 1962 15e 10 m 23:16 24:18 24:13 48:31 17 1041 Jan Janssen Zwolle 1982 16e 10 m 23:19 24:17 24:41 48:58 18 1072 Jeroen Nijhuis Zwolle 1969 17e 10 m 23:28 24:27 24:43 49:09 19 1064 Rob Streek Zwolle 1967 18e 10 m 23:43 24:42 24:52 49:33 20 1034 Arjan Kruise Zwolle 1967 19e 10 m 23:25 24:23 25:13 49:36 21 1047 Mathilde Kruize 1980 2e 10 v 23:41 24:40 24:57 49:36 22 754 Everhard van den Hoek zwolle 1968 20e 10 m 23:27 24:26 25:20 49:45 23 734 Harold v Riessen zwolle 1969 21e 10 m 25:00 26:04 23:42 49:46 24 699 Mike Soebhag Apeldoorn 22e 10 m 23:52 24:52 25:29 50:21 25 1044 Ernst Kruize Zwolle 1969 23e 10 m 24:25 25:27 25:29 50:56 26 1079 Toine Martens Zwolle 1962 24e 10 m 24:21 25:24 26:02 51:26 27 1100 Susanne Meijer-Schutte Zwolle 1978 3e 10 v 25:17 26:19 25:53 52:11 28 1098 Maaike Sandmann Zwolle 1994 4e 10 v 25:17 26:19 25:54 52:12 29 775 Alfred Klaassen zwolle 1967 25e 10 m 24:25 25:27 26:52 52:19 30 1043 Douwe Rijpstra Zwolle 1966 26e 10 m 25:03 26:06 26:15 52:21 31 1048 Erik Jansman Zwolle 1965 27e 10 m 25:01 26:05 26:25 52:30 32 1056 Karst vd Poc Zwolle 1963 28e 10 m 24:41 25:44 26:55 52:39 33 1022 Martijn Siffels Zwolle 1974 29e 10 m 25:13 26:19 26:35 52:54 34 762 Hanjo Hoogendoorn Leiden 1975 30e 10 m 25:19 26:23 26:33 52:55 35 686 Mark Smit Groningen 1973 31e 10 m 25:44 26:48 26:09 52:56 36 1019 Lisa Pieters Zwolle 1988 5e 10 v 25:32 26:35 26:23 52:57 37 1068 Anita Kamphuis Zwolle 1972 6e 10 v 25:35 26:38 26:26 53:03 38 1071 Erik Kamphuis Zwolle 1970 32e 10 m 25:27 26:30 26:50 53:20 39 1065 Johan van Aalder Zwolle 1967 33e 10 m 24:13 25:15 28:10 53:24 40 1094 Hilja Loseman Zwolle 1973 7e 10 v 25:32 26:35 26:50 53:24 41 752 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 34e 10 m 26:47 27:51 26:13 54:04 42 1010 Arno van Breukelen Zwolle 1979 35e 10 m 25:59 27:04 27:04 54:07 43 1036 Nardie Mulder Zwolle 1988 8e 10 v 25:36 26:39 27:34 54:13 44 1023 Monika Kylar Epe 1969 9e 10 v 26:44 27:50 26:45 54:34 45 1024 Elsy Cartagena Wezep 1972 10e 10 v 26:42 27:47 26:49 54:35 46 1028 Marcel Tyhaar Zwolle 1970 36e 10 m 26:36 27:40 26:59 54:39 47 779 Jan Stuiver Zwolle 1947 37e 10 m 25:58 27:03 27:57 55:00 48 722 Marloes Roo Staphorst 1977 11e 10 v 26:45 27:51 27:15 55:05 49 1086 Wolter Rijnbout Zwolle 1982 38e 10 m 27:21 28:28 27:13 55:40 50 742 Frits Lautenberg Hattem 1948 39e 10 m 26:13 27:20 28:23 55:43 51 1052 Elske Heinen 1966 12e 10 v 27:24 28:31 27:14 55:44 52 1085 Sigrid Jansen Zwolle 1969 13e 10 v 27:22 28:29 27:17 55:45 53 1075 Marco Reuvers Zwolle 1970 40e 10 m 26:40 27:46 28:00 55:46 54 1025 Ingrid Port Zwolle 1973 14e 10 v 27:21 28:28 27:31 55:58 55 1032 Hester Borst Zwolle 1982 15e 10 v 27:22 28:29 27:30 55:59 56 1082 Bert Schiphorst Zwolle 1962 41e 10 m 25:59 27:01 28:59 55:59 57 750 Werner schoenman zwolle 1973 42e 10 m 26:47 27:56 28:04 56:00 58 1033 Kim Scholten Zwolle 1973 16e 10 v 27:21 28:28 27:33 56:00 59 728 Patrick Gums zwolle 1971 43e 10 m 27:25 28:32 27:29 56:00 60 1055 Peter van Polen Zwolle 1967 44e 10 m 27:22 28:29 27:33 56:01 61 1027 Frederique Kolthof Zwolle 1965 17e 10 v 27:22 28:29 27:33 56:02 62 1050 Esther Burgman-Jaspers Zwolle 1981 18e 10 v 26:59 28:05 28:28 56:32 63 688 Anita van Nijen Emmeloord 1974 19e 10 v 26:49 27:56 28:37 56:33 64 1053 Peter Kok Zwolle 1975 45e 10 m 27:12 28:21 28:31 56:52 65 766 Giny Garst zwolle 1963 20e 10 v 26:45 27:51 29:03 56:54 66 761 B Dekkem Vollenhove 1944 46e 10 m 27:26 28:32 28:37 57:09 67 679 Jolande Schraa Zwolle 1966 21e 10 v 28:11 29:18 27:58 57:16 68 1004 Marcel van Waas Zwolle 47e 10 m 27:21 28:28 28:54 57:22 69 718 Jeffry Mielatz Zwolle 1983 48e 10 m 27:43 28:56 28:38 57:34 70 1051 Manon Braspenning Zwolle 1972 22e 10 v 27:24 28:31 29:27 57:57 71 768 M Slimmen Zwolle 1976 23e 10 v 27:24 28:32 29:32 58:03 72 1006 Jan Mulder Zwolle 1950 49e 10 m 27:24 28:31 29:34 58:04 73 1060 Paul Schra Zwolle 1965 50e 10 m 27:51 29:02 29:45 58:46 74 1008 Joost Mulder Zwolle 1979 51e 10 m 28:54 30:03 29:19 59:21 75 1011 Patrick Kuiper Zwolle 1972 52e 10 m 28:53 30:02 29:20 59:21 76 1001 Gepke Klos-Kooistra Zwolle 24e 10 v 29:22 30:33 29:13 59:46 77 1039 Inge van Dokkumburg Zwolle 1968 25e 10 v 29:22 30:33 29:18 59:50 78 1069 Leonie Meindertsma Zwolle 1973 26e 10 v 28:24 29:35 30:22 59:57 79 1081 Annebé van den Engel Zwolle 1985 27e 10 v 29:22 30:31 29:45 1:00:16 80 1077 Marjan Bello Zwolle 1983 28e 10 v 28:13 29:22 31:09 1:00:31 81 1003 Jacqueline van Hoesel 29e 10 v 29:23 30:34 30:40 1:01:13 82 1057 Alfred Schuman Zwolle 1963 53e 10 m 28:39 29:50 31:25 1:01:14 83 1083 Eddy Lammers Zwolle 1965 54e 10 m 28:14 29:28 31:51 1:01:18 84 1012 Remkes Pullen Zwolle 1980 55e 10 m 29:10 30:23 31:03 1:01:25 85 1067 Joyce Deen Zwolle 1970 30e 10 v 29:39 30:52 30:43 1:01:35 86 1092 Yonat Ella Zwolle 1982 31e 10 v 29:39 30:52 31:09 1:02:01 87 1013 Arjan Gostelhoff Zwolle 1986 56e 10 m 29:23 30:34 31:32 1:02:06 88 1070 Clandia Bruijs Zwolle 1968 32e 10 v 28:35 29:47 32:23 1:02:10 89 1007 Martin van de Wijngaard 1981 57e 10 m 29:14 30:27 32:32 1:02:58 90 1097 Jan Kok Zwolle 1952 58e 10 m 28:54 30:02 33:08 1:03:10 91 1037 Berrie Verhoef Zwolle 1970 59e 10 m 30:19 31:33 31:49 1:03:21 92 1017 Marlous de Beer Zwolle 1977 33e 10 v 30:19 31:33 31:49 1:03:21 93 1038 Kitty Nijboer Zwolle 1968 34e 10 v 30:44 32:00 32:37 1:04:37 94 1102 Diana Kors Zwolle 1984 35e 10 v 30:32 31:49 32:48 1:04:37 95 1020 Marjon Schiltman Zwolle 1964 36e 10 v 30:43 32:00 32:42 1:04:42 96 1026 Esther Gums Zwolle 1972 37e 10 v 30:43 32:00 32:49 1:04:49 97 1049 Aline Mateboer Genemuiden 1961 38e 10 v 32:36 33:52 31:32 1:05:24 98 1009 Marije Kranenburg Zwolle 1970 39e 10 v 30:31 31:47 33:54 1:05:41 99 1040 Flip Mikx Zwolle 1947 60e 10 m 30:56 32:13 34:22 1:06:34 100 1059 Bertil Oonk Zwolle 1969 61e 10 m 31:22 32:40 34:04 1:06:43 101 1042 Nicole Krooneman Zwolle 1971 40e 10 v 33:15 34:35 33:04 1:07:39 102 1046 Monique Paping Zwolle 1963 41e 10 v 33:15 34:35 33:05 1:07:39 103 1031 Tineke Bakker van Ingen Zwolle 1949 42e 10 v 33:15 34:35 33:36 1:08:10 104 1045 Karin Bantels Zwolle 1969 43e 10 v 33:16 34:35 34:22 1:08:57 105 1099 Hans Muris Zwolle 1965 62e 10 m 33:12 34:29 34:56 1:09:25 106 1002 Marten Klos Zwolle 1964 63e 10 m 33:14 34:35 35:40 1:10:14


                          UITSLAGENLIJST - 15 KM
31-03-2013 16:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ 5km 1 ronde 2 ronde 3 ronde Tijd

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 753 Michiel Broeksma Zwolle 1982 1e 15 m 19:08 19:58 22:52 23:01 1:05:50 2 755 Jurgen Kocken Emst 1963 2e 15 m 21:37 22:32 23:11 23:19 1:09:02 3 697 Edwin Middelveld Zwolle 1969 3e 15 m 21:54 22:50 23:49 23:59 1:10:37 4 678 Bulent Cobanoglu Zwolle 4e 15 m 23:05 24:00 23:52 24:15 1:12:06 5 677 Tom van Tellingen Sleen 1970 5e 15 m 23:16 24:15 24:25 23:46 1:12:25 6 696 Remco Smits Zwolle 1968 6e 15 m 24:49 25:49 25:10 24:58 1:15:56 7 713 Patrick Nijmeijer Zwolle 7e 15 m 25:00 26:04 25:44 25:34 1:17:21 8 1090 Robert te Raa Zwolle 1962 8e 15 m 24:56 25:58 26:13 25:18 1:17:29 9 689 Patricia Seinen Zwolle 1e 15 v 24:56 26:00 26:36 26:43 1:19:18 10 756 Henk Norder Zwolle 1957 9e 15 m 25:55 27:00 26:50 25:37 1:19:26 11 757 Fred v Dam zwolle 1953 10e 15 m 25:57 27:00 26:50 25:37 1:19:26 12 680 Robin Boonk Zwolle 1973 11e 15 m 25:57 27:00 26:50 25:52 1:19:42 13 760 Koos Heijmans Zwolle 1952 12e 15 m 25:05 26:09 27:06 26:42 1:19:56 14 758 Henk Ruigrok Zwolle 1960 13e 15 m 25:36 26:39 26:49 26:41 1:20:08 15 721 Kees v d Wetering Ijsselmuiden 1963 14e 15 m 27:23 28:30 26:55 26:04 1:21:28 16 712 Hans Bloks Zwolle 15e 15 m 25:58 27:00 27:13 28:42 1:22:54 17 1088 Richard Klunder Zwolle 1978 16e 15 m 27:24 28:30 27:15 27:34 1:23:18 18 746 Paul v d Moolen Zwolle 1966 17e 15 m 29:08 30:14 28:32 27:39 1:26:25 19 1091 Henkjan Ruijfrok Zwolle 1968 18e 15 m 28:13 29:22 29:19 28:06 1:26:46 20 1080 Alieke de Vries Zwolle 1973 2e 15 v 28:12 29:22 29:19 28:18 1:26:57 21 1062 Jan Hornstra Zwolle 1964 19e 15 m 27:24 28:31 28:28 30:01 1:26:59 22 1095 Arjen Kiers Zwolle 1969 20e 15 m 27:24 28:30 25:10 33:20 1:27:00 23 1074 Jan Holthuis Zwolle 1946 21e 15 m 28:12 29:22 29:19 28:42 1:27:22 24 1076 Corné Tamarinof Zwolle 1950 22e 15 m 28:12 29:21 29:19 28:43 1:27:22 25 1078 Karin de Lange Zwolle 1972 3e 15 v 28:12 29:21 29:19 29:01 1:27:40 26 1084 Rachel Romein Zwolle 1979 4e 15 v 28:14 29:23 29:55 30:22 1:29:40 27 1096 Gianna Talamini Zwolle 1956 5e 15 v 28:12 29:22 29:20 32:03 1:30:44 28 1066 Els Westdijk Zwolle 1965 6e 15 v 32:50 34:12 32:16 29:34 1:36:01 29 1087 Wim Schuurman Zwolle 1952 23e 15 m 29:35 30:52 32:02 33:15 1:36:08 30 1058 Ton van Riele Zwolle 1953 24e 15 m 32:36 33:52 32:47 33:06 1:39:44 31 1104 Angelique Alkema Zwolle 7e 15 v 32:50 34:11 32:53 32:42 1:39:44