Geert Brettschneiderloop 2014

Geschreven door: WOC Wegatletiek op Zondag 30 Maart 2014, 11107 keer bekeken

Geert Brettschneider

        GEERT BRETTSCHNEIDERLOOP, AV PEC1910, ZWOLLE, 30 MAART 2014
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
30-03-2014 14:13                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 625 Bas Zwolle 1e 1.5m 5:30 5:30 16,364 2 652 Simon Veldkamp Zwolle 2002 2e 1.5m 6:13 6:12 14,516 3 635 Yannick Mors Zwolle 2002 3e 1.5m 6:38 6:38 13,568 4 607 Mike ter Burg Zwolle 2005 4e 1.5m 6:42 6:42 13,433 5 634 Kai ter Burg Zwolle 2004 5e 1.5m 7:06 7:05 12,706 6 663 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 1.5v 7:25 7:24 12,162 7 659 Jonne Bartels Zwolle 2005 2e 1.5v 7:54 7:53 11,416 8 658 Maartje Vos Zwolle 2005 3e 1.5v 7:56 7:55 11,368 9 664 Milan Harbrink Zwolle 2004 6e 1.5m 8:34 8:33 10,526 10 637 Wilco van Oene G-Atleet 7e 1.5m 8:40 8:38 10,425 11 608 Zoe ter Burg Zwolle 2006 4e 1.5v 8:44 8:44 10,305 12 639 Erick Varenbrink G-Atleet 8e 1.5m 9:39 9:37 9,359 13 638 Henk Wolfrink G-Atleet 9e 1.5m 9:43 9:40 9,310 14 636 Miranda Boer G-Atleet 5e 1.5v 10:00 9:58 9,030

Run2Day

        GEERT BRETTSCHNEIDERLOOP, AV PEC1910, ZWOLLE, 30 MAART 2014
                          UITSLAGENLIJST - 3000M
30-03-2014 14:15                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 661 Femke Andriessen Zwolle 2003 1e 3v 6:43 7:05 13:47 13:47 13,059 2 650 Niek van Riessen Zwolle 2004 1e 3m 7:41 7:32 15:12 15:11 11,855 3 649 Tygo Steenbergen Zwolle 2005 2e 3m 7:58 8:25 16:23 16:21 11,009

Run2Day

        GEERT BRETTSCHNEIDERLOOP, AV PEC1910, ZWOLLE, 30 MAART 2014
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
30-03-2014 16:51                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 645 Jeremy Eilander Apeldoorn 1973 1e 5m 17:18 17:18 17,341 2 681 Robin Veldhuis Zwolle 1971 2e 5m 18:02 18:00 16,667 3 626 Sander Kloosterziel Wezep 1998 3e 5m 18:22 18:21 16,349 4 654 Hellen de Vries Zwolle 1979 1e 5v 18:24 18:23 16,319 5 611 Erik Schoenmakers Zwolle 1983 4e 5m 18:33 18:32 16,187 6 641 Marco Kuipers Nijverdal 1965 5e 5m 18:56 18:56 15,845 7 605 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 6e 5m 19:08 19:07 15,693 8 632 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 7e 5m 19:25 19:23 15,477 9 660 Gert Bartels Zwolle 1969 8e 5m 19:27 19:25 15,451 10 700 Arnoud Lammers Zwolle 1963 9e 5m 19:32 19:30 15,385 11 708 Andre Heunk Markelo 1973 10e 5m 19:38 19:37 15,293 12 627 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 2e 5v 20:14 20:13 14,839 13 666 Louis Zandbergen Zwolle 1957 11e 5m 20:19 20:17 14,790 14 721 Hans Wieltink AV Rijssen 1968 12e 5m 20:36 20:34 14,587 15 651 Kim van Rhijn Zwolle 1978 3e 5v 20:56 20:54 14,354 16 728 Giovanni Amelo Almere 1983 13e 5m 21:07 20:59 14,297 17 713 Marian Fuselier Heino 1962 4e 5v 21:09 21:07 14,207 18 677 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 14e 5m 21:23 21:22 14,041 19 734 Martin Leyen Zwolle 1971 15e 5m 21:31 21:28 13,975 20 723 Rene Landman Zwolle 1969 16e 5m 21:31 21:28 13,975 21 665 Rekker Roelof Zwolle 1961 17e 5m 22:32 22:25 13,383 22 738 Martijn Meyer Zwolle 1976 18e 5m 22:36 22:31 13,323 23 646 Edwin Sijtsma Apeldoorn 1971 19e 5m 22:51 22:48 13,158 24 604 Hermie Drenth Zwolle 1967 5e 5v 22:57 22:55 13,091 25 715 Patricia Seinen Zwolle 1970 6e 5v 22:58 22:57 13,072 26 725 Dick Jansen Zwolle 1958 20e 5m 23:33 23:25 12,811 27 688 Rudie Bloemert Staphorst 1967 21e 5m 23:44 23:42 12,658 28 198 Diana Seinen AV PEC1910 7e 5v 23:46 23:42 12,658 29 695 onbekend 22e 5m 23:50 23:41 12,667 30 613 Tessa Kamps Zwolle 2000 8e 5v 23:51 23:49 12,596 31 692 Saskia Bom Nijmegen 1992 9e 5v 24:16 24:13 12,388 32 691 Hans Bom Zwolle 1961 23e 5m 24:16 24:13 12,388 33 737 Dennis Kroese Zwolle 1974 24e 5m 24:31 24:22 12,312 34 676 Bert Reuvers Zwolle 1949 25e 5m 24:58 24:53 12,056 35 726 Giny Garst Zwolle 1963 10e 5v 25:24 25:17 11,866 36 642 Hester Borst Zwolle 1982 11e 5v 25:43 25:36 11,719 37 727 Marlies Jansen Almere 1988 12e 5v 25:55 25:47 11,635 38 724 Frank Rump Zwolle 1991 26e 5m 26:03 25:51 11,605 39 689 Helma Bloemert Staphorst 1967 13e 5v 26:27 26:24 11,364 40 316 Joop Sattler 1952 27e 5m 26:30 26:20 11,392 41 653 Peter van Koulil Zwolle 1954 28e 5m 26:57 26:46 11,208 42 685 Paulina Bleyie Lelystad 1979 14e 5v 27:19 27:09 11,050 43 662 Andy Visser Zwolle 1968 15e 5v 28:03 27:54 10,753 44 323 Joost Mulder Zwolle 1979 29e 5m 28:06 27:52 10,766 45 233 Marc Veenhuizen AV PEC1910 30e 5m 28:14 28:00 10,714 46 156 Jan Kok AV PEC1910 31e 5m 28:28 28:15 10,619 47 601 Rob Kramer Zwolle 1968 32e 5m 28:32 28:23 10,570 48 735 Arie Folkers Zwolle 1950 33e 5m 28:41 28:24 10,563 49 619 Jessica van Nijen Emmeloord 2003 16e 5v 28:50 28:38 10,477 50 620 Kim van Nijen Emmeloord 2002 17e 5v 29:29 29:18 10,239 51 714 Christy Wils Zwolle 1979 18e 5v 29:54 29:32 10,158 52 616 Ypke de Jong Zwolle 1946 34e 5m 29:54 29:50 10,056 53 327 Marcel van Vilsteren Zwolle 1966 35e 5m 30:23 30:00 10,000 54 647 Sander Keizer G-Atleet 36e 5m 30:29 30:14 9,923 55 631 Ilona van der Zwart Zwolle 1973 19e 5v 31:03 30:40 9,783 56 678 Gerard Fransen Bathmen 1945 37e 5m 31:03 31:01 9,672 57 720 Herman Denekamp Zwolle 1954 38e 5m 31:19 31:14 9,605 58 621 Esme van Nijen Emmeloord 2014 20e 5v 33:10 32:59 9,096 59 694 Gonnie Bak Zwolle 1951 21e 5v 33:48 33:42 8,902 60 686 Joelle van Waardenberg Lelystad 2002 22e 5v 36:32 36:21 8,253 61 670 Jesper Kramer Zwolle 1997 39e 5m 36:55 36:46 8,160 62 602 Bianca Kramer Zwolle 1975 23e 5v 37:55 37:34 7,986 63 669 Manda van Lennep Zwolle 1975 24e 5v 41:50 41:29 7,232

Run2Day

        GEERT BRETTSCHNEIDERLOOP, AV PEC1910, ZWOLLE, 30 MAART 2014
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
30-03-2014 16:57                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 703 Wilfred Bruil Ede 1979 1e 10m 17:02 17:20 34:21 34:21 17,467 2 674 Mark Hakbijl Zwolle 1977 2e 10m 18:08 17:58 36:05 36:05 16,628 3 618 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 3e 10m 18:13 19:10 37:23 37:23 16,050 4 630 Michiel Veldman Nieuwleusen 1986 4e 10m 19:04 19:19 38:23 38:22 15,639 5 643 Michel Broeksma Zwolle 1982 5e 10m 18:17 20:27 38:44 38:44 15,491 6 668 Theo Wieringa Zwolle 1970 6e 10m 19:07 20:00 39:07 39:07 15,339 7 699 Bertus Mensink Zwolle 1959 7e 10m 19:42 21:15 40:56 40:54 14,670 8 640 Bernard Dummer Zwolle 1962 8e 10m 20:55 20:10 41:04 41:01 14,628 9 733 Charlotte Montauban Leusden 1981 1e 10v 20:55 21:20 42:15 42:14 14,207 10 696 Rob ter Heerdt Zwolle 1961 9e 10m 20:50 21:46 42:35 42:32 14,107 11 269 Remy Elderman AV PEC1910 10e 10m 21:40 22:15 43:55 43:50 13,688 12 729 Fred Koningstein Dalfsen 1964 11e 10m 21:52 22:58 44:49 44:45 13,408 13 319 Tommi Leystra Zwolle 1988 12e 10m 22:36 22:27 45:02 44:57 13,348 14 682 Leon Slegten Wijhe 13e 10m 22:27 23:14 45:40 45:37 13,153 15 706 Frits Bouwkamp Hasselt 1947 14e 10m 22:35 23:44 46:18 46:16 12,968 16 301 Albert Aalberts Zwolle 1972 15e 10m 23:35 23:08 46:43 46:38 12,866 17 697 Frieda Kok Zwolle 1983 2e 10v 22:35 24:11 46:46 46:44 12,839 18 719 Patrick Nijmeijer Zwolle 1973 16e 10m 21:40 25:13 46:52 46:51 12,807 19 240 Niek Warringa Zwolle 17e 10m 23:22 23:35 46:57 46:51 12,807 20 177 Ron Neefjes AV PEC1910 18e 10m 23:22 23:40 47:01 46:54 12,793 21 711 Robert van Essen Wezep 1985 19e 10m 22:43 24:19 47:02 46:58 12,775 22 603 Eric Veldkamp Zwolle 1970 20e 10m 23:28 23:38 47:05 47:01 12,761 23 192 Remko Schaapman Zwolle 21e 10m 23:54 23:23 47:17 47:11 12,716 24 314 Arjen Keers Zwolle 1966 22e 10m 23:52 23:38 47:29 47:23 12,663 25 687 Henk Ruigrok Zwolle 1960 23e 10m 23:59 23:41 47:39 47:32 12,623 26 655 Roelof Pepping Dronten 1947 24e 10m 23:17 24:28 47:45 47:44 12,570 27 265 Richard Klunder AV PEC1910 25e 10m 23:55 23:58 47:52 47:44 12,570 28 731 Alfred Klaassen Zwolle 1967 26e 10m 23:48 24:32 48:20 48:11 12,452 29 644 Fabian van de Raadt Zwolle 1984 27e 10m 24:16 24:16 48:31 48:27 12,384 30 123 Nico Eggens AV PEC1910 28e 10m 24:28 24:22 48:49 48:43 12,316 31 115 Jeroen De Klerk Zwolle 29e 10m 24:25 24:36 49:00 48:54 12,270 32 213 Rene Tollenaar AV PEC1910 30e 10m 23:55 25:14 49:08 49:01 12,241 33 709 A van het Ende Hattemerbroek 1984 31e 10m 24:10 25:01 49:11 49:07 12,216 34 217 Arno Van Breukelen AV PEC1910 32e 10m 25:06 24:28 49:33 49:26 12,138 35 124 Arjan Emmelkamp Zwolle 33e 10m 24:45 25:01 49:46 49:41 12,076 36 628 Frans Wiering Zwolle 1970 34e 10m 25:16 24:39 49:54 49:37 12,093 37 129 Gilles Gerth AV PEC1910 35e 10m 25:04 24:59 50:02 49:55 12,020 38 325 Hilja Loseman Zwolle 1973 3e 10v 25:12 25:09 50:21 50:07 11,972 39 251 Arjen Sanderse Zwolle 36e 10m 27:02 23:33 50:35 50:20 11,921 40 143 Aline Hut AV PEC1910 4e 10v 25:09 25:44 50:52 50:47 11,815 41 136 Ronald Harbrink AV PEC1910 37e 10m 25:19 25:46 51:04 50:57 11,776 42 232 Marcel Van Waas AV PEC1910 38e 10m 25:40 25:37 51:17 51:11 11,723 43 309 Marcela Kroes Zwolle 1973 5e 10v 25:41 25:49 51:30 51:24 11,673 44 141 Jan Hornstra AV PEC1910 39e 10m 25:39 25:53 51:32 51:27 11,662 45 675 Frits Lautenbag Hattem 1948 40e 10m 25:54 25:43 51:36 51:20 11,688 46 732 Metin Gunez Zwolle 1970 41e 10m 25:19 26:52 52:11 52:02 11,531 47 304 Nardie Mulder Zwolle 1988 6e 10v 26:10 26:02 52:11 52:06 11,516 48 305 J. Holthuis Zwolle 1946 42e 10m 25:39 26:34 52:12 52:06 11,516 49 255 Remko Boersma Zwolle 43e 10m 27:02 25:22 52:23 52:08 11,509 50 175 Henk Mulder AV PEC1910 44e 10m 26:31 25:57 52:27 52:15 11,483 51 300 Henkjan Ruijfrok Zwolle 1968 45e 10m 26:30 26:04 52:34 52:24 11,450 52 306 Jan Mulder Zwolle 1950 46e 10m 26:31 26:04 52:34 52:24 11,450 53 194 Kim Scholten AV PEC1910 7e 10v 26:30 26:05 52:35 52:24 11,450 54 262 Angelo Lugtenberg Zwolle 47e 10m 26:31 26:06 52:36 52:21 11,461 55 231 Bert Van Roekel Zwolle 48e 10m 25:06 27:42 52:47 52:43 11,382 56 718 Marc van de Werf Hasselt 1969 49e 10m 24:29 28:25 52:53 52:45 11,374 57 206 Dik Strikkers Rouveen 50e 10m 25:52 27:05 52:56 52:49 11,360 58 740 Jan Stuiver Zwolle 1947 51e 10m 26:05 27:17 53:22 53:18 11,257 59 710 Hannah van de Vegte Wezep 1989 8e 10v 27:09 26:36 53:45 53:33 11,204 60 173 Inge Molenwijk AV PEC1910 9e 10v 27:49 26:09 53:58 53:45 11,163 61 148 Niels Jansen AV PEC1910 52e 10m 27:49 26:10 53:58 53:46 11,159 62 317 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 53e 10m 27:49 26:10 53:58 53:46 11,159 63 320 Chantal Lokhonst Zwolle 1977 10e 10v 27:52 26:17 54:09 53:57 11,121 64 163 Eddy Lammers AV PEC1910 54e 10m 27:52 26:18 54:09 53:56 11,125 65 321 Willem Smit Zwolle 55e 10m 29:01 25:35 54:35 54:35 10,992 66 257 Leon Hangx Zwolle 56e 10m 28:43 25:54 54:36 54:11 11,074 67 104 Martin Blanke Zwolle 57e 10m 28:43 25:54 54:36 53:55 11,128 68 205 Claus Stiekema AV PEC1910 58e 10m 27:08 27:51 54:58 54:46 10,956 69 667 Marten Kuipers Zwolle 1963 59e 10m 26:41 28:35 55:16 55:12 10,870 70 253 Lisa Pieters AV PEC1910 11e 10v 28:42 26:36 55:17 54:55 10,926 71 230 Hielke Van Loenhout AV PEC1910 60e 10m 28:43 26:37 55:19 54:56 10,922 72 105 Pierre Blommers AV PEC1910 61e 10m 28:43 26:42 55:25 54:34 10,996 73 202 Leo Spee Zwolle 62e 10m 27:52 27:35 55:27 55:14 10,863 74 263 Marco Reuvers AV PEC1910 63e 10m 28:44 26:51 55:34 55:06 10,889 75 310 Dionne van Dijk 12e 10v 28:44 26:52 55:36 55:08 10,883 76 140 Michal Hordijk Zwolle 64e 10m 28:46 26:55 55:40 55:12 10,870 77 227 Natascha Van Diepen Wezep 13e 10v 28:45 26:57 55:41 55:15 10,860 78 707 Jolien Kleis Hattem 1987 14e 10v 27:09 28:55 56:04 55:52 10,740 79 318 Peter Kok Zwolle 1975 65e 10m 27:04 29:05 56:09 55:57 10,724 80 196 Paul Schraa AV PEC1910 66e 10m 26:32 29:40 56:11 56:01 10,711 81 211 Rosalie Tielbeke Zwolle 15e 10v 28:24 28:03 56:27 56:11 10,679 82 189 Yvette Roepel Zwolle 16e 10v 28:24 28:03 56:27 56:12 10,676 83 235 Alex Velthuis AV PEC1910 67e 10m 28:27 28:09 56:36 56:23 10,641 84 137 Brigitte Hegeman Zwolle 17e 10v 28:52 27:46 56:37 56:10 10,682 85 171 Monique Mijsbergh AV PEC1910 18e 10v 28:48 27:50 56:38 56:27 10,629 86 716 Bertjan Bos Hasselt 1965 68e 10m 26:07 30:48 56:54 56:47 10,566 87 130 Yvonne Grotepunt AV PEC1910 19e 10v 28:59 27:56 56:54 56:44 10,576 88 151 Gery Kamerman Zwolle 20e 10v 28:51 28:05 56:56 56:56 10,539 89 308 Paul Bosma Zwolle 1961 69e 10m 28:23 28:34 56:56 56:42 10,582 90 216 Aletta Van Bezoen AV PEC1910 21e 10v 28:23 28:33 56:56 56:43 10,579 91 698 Pieter Brouwer Zwolle 1958 70e 10m 28:25 28:32 56:57 56:42 10,582 92 180 Marit-An Overweg Zwolle 22e 10v 28:51 28:07 56:58 56:12 10,676 93 324 Harrie Poll Zwolle 1958 71e 10m 28:53 28:06 56:58 56:32 10,613 94 739 Martin Vosjan Zwolle 1971 72e 10m 26:44 30:16 56:59 56:50 10,557 95 195 Jolande Schraa AV PEC1910 23e 10v 29:25 27:43 57:08 56:54 10,545 96 168 Marloes Markslag AV PEC1910 24e 10v 28:52 28:19 57:10 56:25 10,635 97 312 Annebe van de Engel Zwolle 25e 10v 28:51 28:21 57:11 56:26 10,632 98 219 Ton Van Den Beld AV PEC1910 73e 10m 28:59 28:16 57:14 57:03 10,517 99 712 Iepie Roorda Zwolle 1958 26e 10v 29:11 28:08 57:19 57:05 10,511 100 174 Yolanda Mors-Canton AV PEC1910 27e 10v 28:56 28:26 57:21 56:56 10,539 101 238 Thirza Vredenburg Zwolle 28e 10v 28:56 28:26 57:21 56:55 10,542 102 3264 Anneke Reuvers AV PEC1910 29e 10v 28:45 29:07 57:52 57:25 10,450 103 158 Marleen Koning Zwolle 30e 10v 28:45 29:08 57:52 57:25 10,450 104 234 Heloise Vegt V.D. Dalfsen 31e 10v 29:26 28:40 58:06 57:51 10,372 105 197 Alfred Schuman AV PEC1910 74e 10m 27:43 30:25 58:07 57:55 10,360 106 106 Lizanne Bos AV PEC1910 32e 10v 28:57 29:14 58:10 57:55 10,360 107 109 Claudia Bruijs AV PEC1910 33e 10v 28:49 29:32 58:20 58:10 10,315 108 307 J van der Wijk Zwolle 1965 75e 10m 28:57 29:28 58:24 58:10 10,315 109 160 Marije Kranenburg AV PEC1910 34e 10v 29:48 28:47 58:34 58:18 10,292 110 679 Cor Terlouw Bathmen 1945 76e 10m 29:49 28:52 58:41 58:29 10,259 111 207 Walter Stuifzand Zwolle 77e 10m 29:57 29:37 59:33 59:17 10,121 112 132 Rita Hageman Zwolle 35e 10v 29:48 29:52 59:40 59:23 10,104 113 229 Marja Van Ettingen AV PEC1910 36e 10v 29:47 30:14 1:00:00 59:46 10,039 114 154 Gepke Klos AV PEC1910 37e 10v 28:57 31:09 1:00:06 59:51 10,025 115 303 Janine van de Raadt Zwolle 1985 38e 10v 29:50 30:19 1:00:08 59:53 10,019 116 209 Erna Terwisscha Van Schel AV PEC1910 39e 10v 30:23 29:50 1:00:13 59:53 10,019 117 247 Adri Zwarthoff AV PEC1910 78e 10m 30:23 29:51 1:00:13 59:51 10,025 118 100 Brigit Bakker Zwolle 40e 10v 30:22 29:52 1:00:13 59:52 10,022 119 176 Hans Muris AV PEC1910 79e 10m 30:22 29:52 1:00:13 59:52 10,022 120 244 Angela Westemeijer AV PEC1910 41e 10v 32:01 28:13 1:00:14 59:53 10,019 121 208 Nico Swart AV PEC1910 80e 10m 29:33 31:19 1:00:51 1:00:34 9,906 122 315 Judith van Rooyen Zwolle 1963 42e 10v 31:01 32:05 1:03:06 1:02:47 9,557 123 236 Jessica Vogelzang AV PEC1910 43e 10v 32:00 31:40 1:03:40 1:03:21 9,471 124 135 Pearly Hamstra Hasselt 44e 10v 32:01 31:41 1:03:41 1:03:20 9,474 125 256 Marjan Kok Zwolle 45e 10v 32:00 31:45 1:03:45 1:03:27 9,456 126 610 Henriette van Beek Epe 1974 46e 10v 32:57 33:14 1:06:11 1:05:53 9,107 127 609 Remko de Vries Epe 1971 81e 10m 32:57 33:14 1:06:11 1:05:53 9,107 128 302 Hanneke Nijmeijer Zwolle 1969 47e 10v 33:05 34:54 1:07:58 1:07:36 8,876 129 313 Marvina Mooten Zwolle 1956 48e 10v 34:03 36:41 1:10:43 1:10:24 8,523 Run2Day

        GEERT BRETTSCHNEIDERLOOP, AV PEC1910, ZWOLLE, 30 MAART 2014
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
30-03-2014 16:58                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 606 Erik Slomp Zwolle 1984 1e 15m 18:25 18:27 17:58 54:50 54:50 2 633 Albert Mussche Nieuwleusen 1970 2e 15m 19:34 20:03 20:29 1:00:05 1:00:04 3 673 Klaas Compagner Nieuwleusen 1972 3e 15m 19:49 21:02 21:35 1:02:25 1:02:24 4 671 Ronald Keizer Zwolle 1969 4e 15m 20:58 21:24 21:20 1:03:41 1:03:24 5 657 Arjan Rorije Dalfsen 1974 5e 15m 21:08 21:38 21:00 1:03:45 1:03:38 6 690 Edwin Middelveld Zwolle 1969 6e 15m 21:14 21:33 21:45 1:04:31 1:04:24 7 701 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 7e 15m 20:50 21:47 22:48 1:05:24 1:05:21 8 736 Elroy Brouwer Kampen 1981 8e 15m 21:02 22:03 23:07 1:06:12 1:06:08 9 705 J Wijnhout Zwolle 1962 9e 15m 20:55 21:42 23:47 1:06:23 1:06:21 10 629 Rob Harte Zwolle 1968 10e 15m 21:36 22:12 22:36 1:06:23 1:06:21 11 704 Dik Zwanepol Hattem 1981 11e 15m 22:09 22:57 23:23 1:08:29 1:08:25 12 322 Erwin Lammertsen Zwolle 1970 12e 15m 23:31 22:56 22:16 1:08:41 1:08:33 13 702 Rik Evenboer Zwolle 1985 13e 15m 21:52 23:29 24:34 1:09:53 1:09:50 14 717 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 14e 15m 22:47 23:17 24:29 1:10:32 1:10:28 15 188 Douwe Rijpstra AV PEC1910 15e 15m 23:55 23:54 24:22 1:12:09 1:12:02 16 326 Marcel Diender Zwolle 1970 16e 15m 23:12 24:10 24:54 1:12:15 1:12:11 17 656 Peter Stokvis Dalfsen 1971 17e 15m 24:19 24:59 24:51 1:14:08 1:14:02 18 672 Johan Gelderblom Schoonhoven 1954 18e 15m 24:01 25:04 25:05 1:14:09 1:14:05 19 150 Erik Jansman AV PEC1910 19e 15m 24:15 25:07 25:38 1:14:59 1:14:51 20 212 Marcel Tijhaar AV PEC1910 20e 15m 25:19 25:39 24:40 1:15:38 1:15:32 21 169 Susanne Meijer-Schutte Zwolle 1e 15v 25:09 25:50 24:56 1:15:54 1:15:48 22 730 Sieger Jellema Zwolle 1967 21e 15m 25:49 25:02 25:11 1:16:01 1:15:53 23 260 Robert Te Raa AV PEC1910 22e 15m 25:02 25:01 26:01 1:16:03 1:15:55 24 722 Eveline de Valk Zwolle 1970 2e 15v 24:53 26:35 26:46 1:18:13 1:18:09 25 622 Anita van Nijen Emmeloord 1974 3e 15v 26:22 26:47 26:31 1:19:39 1:19:27 26 741 Nelleke Barkmeyer Zwolle 1982 4e 15v 25:42 27:59 28:41 1:22:21 1:22:11 27 612 Gerrit Piek Zwolle 1952 23e 15m 27:32 27:42 28:02 1:23:15 1:23:05 28 181 Karin Peterse AV PEC1910 5e 15v 28:23 28:33 28:06 1:25:01 1:24:47 Run2Day