Koningsloop 27 april 2014

Geschreven door: WOC op Zondag 27 April 2014, 8038 keer bekeken

           KONINGSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 27 APRIL 2014
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
27-04-2014 14:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 801 Robin Prent Ruinen 2001 1e 1.5v 5:58 5:57 15,126 2 839 Tessa Harbrink Zwolel 2004 2e 1.5v 6:47 6:47 13,268 3 808 Jonne Heeringa Zwolle 2004 1e 1.5m 6:53 6:53 13,075 4 838 Milan Harbrink Zwolle 3e 1.5v 7:39 7:38 11,790 5 828 Jurre de Lange Zwolle 2009 2e 1.5m 7:40 7:39 11,765 6 816 Jonas Bakker Weesp 2006 3e 1.5m 9:23 9:23 9,591 7 818 Rebecca Bakker Weesp 2010 4e 1.5v 10:39 10:38 8,464

Run2Day

           KONINGSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 27 APRIL 2014
                          UITSLAGENLIJST - 3000M
27-04-2014 14:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 824 Gilles Aarts Zwolle 2001 1e 3m 5:51 6:59 12:49 12:49 14,044 2 831 Wilco van Oenen G Atleet 2e 3m 9:03 10:07 19:09 19:07 9,416 3 793 Erik Varenbrink G atleet 3e 3m 9:44 9:58 19:41 19:38 9,168 4 794 Miranda Boer G atleet 1e 3v 10:28 10:52 21:19 21:17 8,457 5 792 Patrick ten Berge G atleet 4e 3m 12:09 12:47 24:56 24:54 7,229 6 795 Henk Wolfrink G atleet 5e 3m 12:14 12:51 25:05 25:02 7,190

Run2Day

           KONINGSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 27 APRIL 2014
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
27-04-2014 14:28                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 854 Michiel Broeksma Zwolle 1982 1e 5m 19:23 19:23 15,477 2 800 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 2e 5m 19:41 19:41 15,241 3 802 Minke Nijhuis Zwolle 2002 1e 5v 20:36 20:36 14,563 4 819 Linda Eektimmerman Zwolle 1985 2e 5v 20:38 20:37 14,551 5 861 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 3e 5m 20:45 20:42 14,493 6 832 Maarten Vos Zwolle 1968 4e 5m 21:38 21:37 13,878 7 833 Albert de Boer Meppel 1963 5e 5m 22:39 22:39 13,245 8 875 Afred Klaassen Zwolle 1967 6e 5m 22:51 22:51 13,129 9 864 Rudie Bloemert Staphorst 1967 7e 5m 23:55 23:52 12,570 10 851 Bert Reuvers Zwolle 1949 8e 5m 24:26 24:26 12,278 11 867 Wietse Rommens Utrecht 1991 9e 5m 25:23 25:03 11,976 12 873 Tim Hoetjes Zwolle 1985 10e 5m 26:32 26:19 11,400 13 865 Helma Bloemert Staphorst 1967 3e 5v 26:53 26:48 11,194 14 890 Jan Stuiver Zwolle 1947 11e 5m 26:54 26:49 11,187 15 847 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 12e 5m 26:56 26:39 11,257 16 821 Lotte van Dijk Raalte 1994 4e 5v 27:51 27:41 10,837 17 815 Ypke de Jong Zwolle 1946 5e 5v 28:02 27:56 10,740 18 805 Ton Raijmakers Zwolle 1955 13e 5m 28:25 28:13 10,632 19 199 Kees Schreurens Zwolle 1956 14e 5m 28:30 28:30 10,526 20 22 Greet Denekamp PEC 1910 6e 5v 28:54 28:54 10,381 21 827 Egbert Geertsma Groningen 1961 15e 5m 29:52 29:52 10,045 22 866 Gerrit Mulder Zwolle 1943 16e 5m 30:10 29:56 10,022 23 826 Bert Deen Zwolle 1968 17e 5m 30:21 30:21 9,885 24 850 Sharyn Moesman Zwolle 1993 7e 5v 30:49 30:33 9,820 25 849 Kees Moesman Zwolle 1959 18e 5m 30:49 30:33 9,820 26 840 Jules ten Berge Zwolle 1943 19e 5m 31:07 30:53 9,714 27 804 F. Kok Nieuwlande 20e 5m 31:24 31:05 9,651 28 791 Sander Keizer G atleet 21e 5m 31:30 31:16 9,595 29 803 Jolanda Kok Zwolle 1987 8e 5v 31:36 31:17 9,590 30 871 herman Denekamp Zwolle 1954 22e 5m 31:50 31:50 9,424 31 813 Jacqueline van Hoesel Zwolle 1959 9e 5v 32:38 32:25 9,254 32 788 Petra Eleveld Hattem 1975 10e 5v 32:53 32:40 9,184 33 862 Gonnie Bak Zwolle 1951 11e 5v 33:45 33:36 8,929 34 880 Bianca Kramer Zwolle 1975 12e 5v 36:40 36:32 8,212 35 878 Rob Kramer Zwolle 1968 23e 5m 36:41 36:32 8,212 36 879 Jesper Kramer Zwolle 1979 24e 5m 36:41 36:33 8,208

           KONINGSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 27 APRIL 2014
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
27-04-2014 14:28                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 844 Jaco v Maurik Meppel 1980 1e 10m 17:40 18:40 36:20 36:20 16,514 2 809 Roel-Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 18:49 19:27 38:16 38:16 15,679 3 797 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 3e 10m 19:32 19:25 38:56 38:56 15,411 4 835 Maurice Veijer Staphorst 1976 4e 10m 20:07 19:37 39:44 39:42 15,113 5 845 Marcel Hertogh Bilthoven 1962 5e 10m 19:57 19:51 39:47 39:46 15,088 6 799 Bernard Dummer Zwolle 1962 6e 10m 21:03 19:51 40:53 40:50 14,694 7 860 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 7e 10m 20:41 20:54 41:35 41:31 14,452 8 830 Hans Wieltink Zwolle 1968 8e 10m 21:00 20:54 41:53 41:51 14,337 9 806 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 9e 10m 20:53 21:42 42:34 42:32 14,107 10 834 Arjan Dunnink Staphorst 1982 10e 10m 21:19 21:53 43:11 43:07 13,916 11 853 Johan van Aalderen AV PEC1910 1967 11e 10m 21:45 22:15 44:00 43:57 13,652 12 97 Tjeerd Lemstra PEC 1910 12e 10m 21:47 22:19 44:06 44:04 13,616 13 811 Rene Nolting Emlichheim (D) 1969 13e 10m 21:36 22:34 44:10 44:06 13,605 14 823 Hanneke Koenjer Zwolle 1986 1e 10v 21:51 22:23 44:13 44:10 13,585 15 868 Fred Koningstein Dalfsen 1964 14e 10m 22:00 22:31 44:30 44:28 13,493 16 852 Jaco Schrwauwen Meppel 1968 15e 10m 22:56 21:47 44:43 44:42 13,423 17 817 Manfred Reuvekamp Zwolle 1976 16e 10m 22:43 22:33 45:15 45:09 13,289 18 825 Erna van Es - Keen Wezep 1976 2e 10v 22:27 22:56 45:23 45:19 13,240 19 23 Marcel Diender Zwolle 17e 10m 22:42 22:46 45:27 45:26 13,206 20 872 Everhard van de Hoek Zwolle 1968 18e 10m 22:52 22:55 45:47 45:40 13,139 21 822 Jeroen Wever Zwolle 1983 19e 10m 22:57 23:09 46:05 46:01 13,039 22 856 Rinze vd Hoop Meppel 1970 20e 10m 22:38 23:54 46:32 46:27 12,917 23 882 Sieger Jellema Zwolle 1967 21e 10m 23:26 23:19 46:44 46:39 12,862 24 858 Bert Schraa Zwolle 1965 22e 10m 23:56 22:54 46:50 46:41 12,853 25 54 Jan Hoogers PEC 1910 23e 10m 23:46 23:29 47:15 47:09 12,725 26 846 Melle Mulder Zwolle 1981 24e 10m 24:41 23:21 48:01 47:51 12,539 27 1 Albert Aalberts Zwolle 25e 10m 24:20 23:52 48:12 48:07 12,470 28 810 Roelof Pepping Zwolle 1947 26e 10m 24:05 24:35 48:39 48:38 12,337 29 51 Elske Heinen PEC 1910 3e 10v 24:20 24:21 48:40 48:37 12,341 30 812 Andre Patter Emlichheim (D) 1968 27e 10m 24:06 24:51 48:57 48:52 12,278 31 889 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 28e 10m 25:33 24:05 49:38 49:24 12,146 32 32 Nico Eggens PEC 1910 29e 10m 24:41 24:59 49:40 49:39 12,085 33 43 Bernard van Der Graaf Zwolle 30e 10m 24:42 25:22 50:03 49:57 12,012 34 77 Jeroen de Klerk Zwolle 31e 10m 24:21 25:42 50:03 49:59 12,004 35 869 Herber Molemaker Zwolle 1964 32e 10m 25:30 24:55 50:25 50:14 11,944 36 170 Rene Tollenaar PEC 1910 33e 10m 24:40 25:51 50:31 50:27 11,893 37 183 Marcel van Waas PEC 1910 34e 10m 25:23 25:15 50:38 50:36 11,858 38 34 Arjan Emmelkamp Zwolle 35e 10m 25:24 25:17 50:40 50:37 11,854 39 56 Jan Hornstra PEC 1910 36e 10m 25:33 25:38 51:10 51:08 11,734 40 785 Rick ten Helder Zwolle 1998 37e 10m 24:19 27:21 51:39 51:31 11,647 41 887 Walte Rijnbout Zwolle 1983 38e 10m 26:28 25:59 52:27 52:04 11,524 42 144 Henkjan Ruijfrok Zwolle 39e 10m 26:34 25:53 52:27 52:21 11,461 43 152 Paul Schraa PEC 1910 40e 10m 26:35 26:08 52:42 52:37 11,403 44 115 Jan Mulder Zwolle 41e 10m 26:34 26:11 52:45 52:39 11,396 45 881 Marten Kuipers Zwolle 1963 42e 10m 26:32 26:21 52:53 52:45 11,374 46 870 Giny Garst Zwolle 1963 4e 10v 26:22 27:29 53:50 53:39 11,184 47 53 J. Holthuis Zwolle 43e 10m 27:24 26:51 54:14 53:53 11,135 48 155 Jacqueline Slegten PEC 1910 5e 10v 26:35 27:42 54:16 54:09 11,080 49 814 Eugene van der Pijll Zwolle 1974 44e 10m 27:45 26:47 54:32 54:22 11,036 50 807 Edwin Lindenhof Raalte 1963 45e 10m 27:52 26:41 54:33 54:20 11,043 51 883 Eddy Spaansen Zwolle 1975 46e 10m 28:19 27:40 55:58 55:42 10,772 52 190 Els Westdijk PEC 1910 6e 10v 28:18 27:41 55:58 55:46 10,759 53 836 Tonny Holleboom Broekland (Ov) 1953 47e 10m 28:18 28:01 56:18 56:03 10,705 54 884 Martin Vosjan Zwolle 1971 48e 10m 28:06 28:37 56:43 56:31 10,616 55 48 Leon Hangx Zwolle 49e 10m 29:22 28:26 57:48 57:35 10,420 56 182 Bert de Vries PEC 1910 50e 10m 29:22 28:26 57:48 57:36 10,417 57 786 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 51e 10m 28:49 29:59 58:47 58:36 10,239 58 131 Janine van de Raadt Zwolle 7e 10v 29:38 29:20 58:57 58:42 10,221 59 37 Marja van Ettingen PEC 1910 8e 10v 29:38 29:25 59:03 58:49 10,201 60 196 Marlous van Achthoven Zwolle 1977 9e 10v 29:51 29:59 59:50 59:33 10,076 61 166 Nico Swart PEC 1910 52e 10m 32:37 30:08 1:02:44 1:02:25 9,613 62 7 Farida Berkhof PEC 1910 10e 10v 30:42 32:13 1:02:54 1:02:39 9,577 63 89 Marije Kranenburg PEC 1910 11e 10v 31:52 31:09 1:03:01 1:02:46 9,559 64 191 Angela Westemeijer PEC 1910 12e 10v 32:37 30:31 1:03:07 1:02:49 9,552 65 118 Hans Muris PEC 1910 53e 10m 32:38 31:38 1:04:16 1:03:57 9,382 66 63 Saskia Jannink PEC 1910 13e 10v 32:38 31:40 1:04:17 1:04:00 9,375 67 83 Marjan Kok Zwolle 14e 10v 32:37 32:02 1:04:39 1:04:23 9,319 68 120 Hanneke Nijmeijer Zwolle 15e 10v 32:38 32:04 1:04:41 1:04:24 9,317 69 178 Jessica Vogelzang PEC 1910 16e 10v 32:38 32:05 1:04:42 1:04:26 9,312 70 876 Caroliene Wijnands Zwolle 1976 17e 10v 32:53 33:30 1:06:22 1:06:10 9,068 71 888 Wubbolt Zwolle 1971 18e 10v 32:53 33:30 1:06:22 1:06:10 9,068

Run2Day

           KONINGSLOOP ZWOLLE, AV PEC1910, ZWOLLE, 27 APRIL 2014
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
27-04-2014 14:29                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 841 Michiel Veldman Nieuwleusen 1986 1e 15m 20:07 19:44 19:13 59:03 59:02 2 820 Robin Veldhuis Zwolle 1971 2e 15m 19:31 19:53 20:08 59:31 59:31 3 863 Theo Wieringa AV PEC1910 1970 3e 15m 19:32 19:52 20:19 59:42 59:41 4 842 Michiel Huzen Nieuwleusen 1975 4e 15m 20:08 22:03 21:23 1:03:33 1:03:31 5 848 Bertus mensink AV PEC1910 1959 5e 15m 21:17 21:36 21:46 1:04:38 1:04:36 6 877 J Wijnhoud Zwolle 1962 6e 15m 21:19 22:02 22:27 1:05:47 1:05:45 7 874 Peter Theunissen Zwolle 1961 7e 15m 22:00 22:03 22:16 1:06:18 1:06:13 8 885 Bulent Cobanuglu zwolle 1967 8e 15m 22:11 22:38 22:31 1:07:20 1:07:18 9 798 R. Zegers Apeldoorn 1963 9e 15m 22:12 22:41 23:45 1:08:38 1:08:35 10 837 Rob Harte Zwolle 1968 10e 15m 22:42 23:06 23:28 1:09:16 1:09:14 11 92 Mathilde Kruize PEC 1910 1e 15v 23:49 24:14 23:52 1:11:54 1:11:49 12 147 Remko Schaapman Zwolle 11e 15m 23:49 24:14 23:53 1:11:55 1:11:51 13 784 Berry Peters Apeldoorn 1968 12e 15m 22:39 24:31 24:58 1:12:08 1:12:05 14 107 Susanne Meijer-Schutte Zwolle 2e 15v 23:49 24:43 24:04 1:12:36 1:12:32 15 158 John Snakenburg Zwolle 13e 15m 23:51 24:29 24:27 1:12:46 1:12:41 16 16 Arno van Breukelen PEC 1910 14e 15m 24:40 24:37 23:35 1:12:51 1:12:49 17 68 Rein de Jong Zwolle 15e 15m 24:33 24:27 24:05 1:13:05 1:13:01 18 857 Henk Ruigrok AV PEC1910 1960 16e 15m 24:21 24:33 24:26 1:13:18 1:13:10 19 132 Robert Te Raa PEC 1910 17e 15m 23:25 23:23 26:54 1:13:41 1:13:37 20 49 Ronald Harbrink PEC 1910 18e 15m 24:26 24:49 24:32 1:13:46 1:13:43 21 859 Anton Dekker Zwolle 1961 19e 15m 23:44 24:49 25:16 1:13:47 1:13:38 22 169 Marcel Tijhaar PEC 1910 20e 15m 24:33 24:37 25:05 1:14:14 1:14:11 23 134 Henri Reuvekamp Zwolle 21e 15m 24:42 25:09 24:37 1:14:26 1:14:21 24 143 Nico Roza Zwolle 22e 15m 24:40 25:03 25:12 1:14:54 1:14:49 25 829 Richard Everhardus Zwolle 1973 23e 15m 24:41 25:03 25:17 1:15:00 1:14:50 26 96 Karin de Lange PEC 1910 3e 15v 24:40 25:02 25:25 1:15:06 1:15:01 27 104 Angelo Lugtenberg Zwolle 24e 15m 24:41 25:03 25:25 1:15:08 1:15:03 28 12 Remko Boersma Zwolle 25e 15m 24:58 26:06 26:19 1:17:22 1:17:16 29 198 Remco Jacobs Zwolle 1963 26e 15m 24:41 26:29 27:29 1:18:37 1:18:32 30 59 Aline Hut PEC 1910 4e 15v 26:01 27:06 26:07 1:19:13 1:19:07 31 855 eveline de Valk AV PEC1910 1970 5e 15v 25:45 27:13 27:29 1:20:26 1:20:16 32 787 Paul Eleveld Hattem 1973 27e 15m 28:18 28:10 25:52 1:22:19 1:22:05 33 61 Wouter Iedema Zwolle 28e 15m 27:39 28:07 26:35 1:22:21 1:22:14 34 141 Rachel Romein PEC 1910 6e 15v 28:21 28:07 26:01 1:22:27 1:22:20 35 886 Dennis Kroese Zwolle 1974 29e 15m 28:30 27:58 26:01 1:22:28 1:22:18 36 94 Eddy Lammers PEC 1910 30e 15m 28:16 27:59 26:24 1:22:38 1:22:30 37 159 Leo Spee Zwolle 31e 15m 28:21 27:54 26:27 1:22:41 1:22:32 38 197 Jolanda Regout Zwolle 1980 7e 15v 28:17 28:02 26:24 1:22:42 1:22:34 39 64 Niels Jansen PEC 1910 32e 15m 28:17 28:10 26:28 1:22:55 1:22:46 40 180 Raymond Vredenburg Zwolle 33e 15m 28:17 28:12 26:28 1:22:55 1:22:47 41 139 Bert van Roekel Zwolle 34e 15m 28:21 27:53 26:45 1:22:58 1:22:49 42 84 Peter Kok Zwolle 35e 15m 28:19 28:07 26:34 1:23:00 1:22:51 43 125 Karin Peterse PEC 1910 8e 15v 28:21 28:07 26:48 1:23:15 1:23:06 44 111 Inge Molenwijk PEC 1910 9e 15v 28:17 28:11 26:50 1:23:17 1:23:09 45 126 Gerrit Piek Zwolle 36e 15m 28:19 28:08 27:05 1:23:31 1:23:19 46 151 Jolande Schraa PEC 1910 10e 15v 28:19 28:07 27:07 1:23:32 1:23:24 47 8 Aletta van Bezoen PEC 1910 11e 15v 28:20 28:06 27:08 1:23:33 1:23:26 48 153 Alfred Schuman PEC 1910 37e 15m 28:19 28:08 27:10 1:23:36 1:23:28 49 789 Neimet Mehrobi Zwolle 1976 38e 15m 25:55 29:19 28:45 1:23:58 1:23:54 50 88 Aleid Koskamp PEC 1910 12e 15v 28:17 28:11 28:29 1:24:56 1:24:47 51 157 Willem Smit Zwolle 39e 15m 29:22 28:53 26:58 1:25:11 1:25:00 52 10 Martin Blanke Zwolle 40e 15m 29:22 28:43 27:13 1:25:16 1:25:04 53 129 Harrie Poll Zwolle 41e 15m 29:24 28:52 27:01 1:25:16 1:25:03 54 71 Gery Kamerman Zwolle 13e 15v 29:22 28:52 27:27 1:25:41 1:25:27 55 123 Marit-An Overweg Zwolle 14e 15v 29:22 28:52 27:28 1:25:41 1:25:26 56 86 Marleen Koning Zwolle 15e 15v 29:23 28:51 27:31 1:25:44 1:25:31 57 194 Anne Woertman PEC 1910 16e 15v 29:23 28:52 27:30 1:25:45 1:25:32 58 76 Clarissa Kleinhuis Zwolle 17e 15v 28:21 28:48 28:40 1:25:48 1:25:40 59 24 Natascha van Diepen Wezep 18e 15v 29:24 28:51 27:40 1:25:54 1:25:40 60 186 Carola van Der Weerd Zwolle 19e 15v 29:24 28:51 27:46 1:26:00 1:25:47 61 35 Annebe van de Engel Zwolle 20e 15v 29:23 28:53 28:24 1:26:38 1:26:25 62 796 Marloes Schumacher Zwolle 1983 21e 15v 28:48 29:04 28:52 1:26:42 1:26:29 63 113 Yolanda Mors-Canton PEC 1910 22e 15v 29:23 28:53 28:51 1:27:05 1:26:55 64 181 Thirza Vredenburg Zwolle 23e 15v 29:23 28:52 28:52 1:27:06 1:26:55 65 133 Susanne Rekveldt PEC 1910 24e 15v 28:18 30:15 31:07 1:29:38 1:29:30 66 790 Thomas Steinebach Zwolle 1984 42e 15m 29:40 31:15 30:32 1:31:26 1:31:15 67 78 Gepke Klos PEC 1910 25e 15v 30:41 31:48 30:58 1:33:26 1:33:11 68 175 Marc Veenhuizen PEC 1910 43e 15m 30:46 31:44 31:02 1:33:31 1:33:21 69 122 Anja Oosterveld Zwolle 26e 15v 30:45 31:45 31:04 1:33:33 1:33:23 70 46 Rita Hageman Zwolle 27e 15v 30:41 31:48 31:05 1:33:33 1:33:17 71 90 Petra Kreule Zwolle 28e 15v 30:45 31:45 31:18 1:33:47 1:33:37

Run2Day