Alternatieve HM Urksteeg

Geschreven door: WOC op Zondag 15 Februari 2015, 4452 keer bekeken


                      UITSLAGENLIJST - MARATHONCLINIC
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 r4 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- --------

1 5 Ronald Keizer PEC 1910 1969 1e M/V 2:04 30:53 29:38 29:44 1:32:19 1:32:16 2 46 Paul van Tellingen PEC 1910 2e M/V 2:05 30:59 30:53 31:10 1:35:07 1:35:04 3 32 Ruben van der Sligte PEC 1910 1967 3e M/V 2:05 31:25 31:25 31:54 1:36:47 1:36:43 4 29 Gabriel Paardekooper PEC 1910 1961 4e M/V 2:15 32:32 31:53 31:49 1:38:28 1:38:20 5 37 Mark Wijdenes PEC 1910 1968 5e M/V 2:13 34:00 31:59 31:51 1:40:02 1:40:02 6 39 Rudy Veltmaat Zwolle 6e M/V 2:13 32:48 32:54 32:09 1:40:04 1:39:59 7 13 Renze Zijlstra Zwolle 1971 7e M/V 2:05 32:51 32:49 32:57 1:40:41 1:40:38 8 34 Gerda de Jong PEC 1910 1975 8e M/V 2:16 34:00 32:44 32:05 1:41:03 1:40:54 9 12 Patrick Gums PEC 1910 1971 9e M/V 2:13 33:15 33:29 33:26 1:42:21 1:42:16 10 44 Arjen Keers PEC 1910 10e M/V 2:13 34:37 33:46 33:10 1:43:45 1:43:44 11 30 Douwe Rijpstra PEC 1910 1966 11e M/V 2:15 34:31 33:51 33:20 1:43:55 1:43:48 12 11 Doeije van der Weerd PEC 1910 1961 12e M/V 2:14 35:20 34:26 33:00 1:44:59 1:44:59 13 40 Bas Smit PEC 1910 1970 13e M/V 2:14 34:37 33:47 34:50 1:45:26 1:45:25 14 23 Rein de Jong PEC 1910 1966 14e M/V 2:15 35:32 34:45 33:44 1:46:13 1:46:07 15 48 Eric Heibrink Zwolle 15e M/V 2:14 34:38 37:11 38:21 1:52:23 1:52:21 16 2 Arjan Kruise PEC 1910 1967 16e M/V 2:15 36:03 36:57 37:33 1:52:47 1:52:43 17 14 Chintia van Unen Zwolle 1970 17e M/V 2:31 38:38 38:32 35:34 1:55:14 1:55:01 18 4 Luc Peeters Zwolle 1969 18e M/V 2:36 39:07 37:57 35:36 1:55:14 1:55:08 19 41 Linda Eektimmerman PEC 1910 1985 19e M/V 2:35 38:25 38:03 37:33 1:56:35 1:56:27 20 33 Allard Stoute Zwolle 1973 20e M/V 2:32 38:25 38:06 37:34 1:56:35 1:56:24 21 10 Mark Bartels PEC 1910 1964 21e M/V 2:34 39:08 37:59 37:03 1:56:42 1:56:36 22 43 Rik Dokter Zwolle 1995 22e M/V 2:31 38:25 38:04 38:47 1:57:46 1:57:41 23 25 Hilja Loseman PEC 1910 1973 23e M/V 2:33 38:37 38:31 38:18 1:57:58 1:57:53 24 31 Astrid Werkhoven PEC 1910 1987 24e M/V 2:31 38:38 38:31 38:19 1:57:58 1:57:54 25 27 Ton van Riele PEC 1910 1953 25e M/V 2:36 39:06 39:13 38:18 1:59:12 1:59:05 26 15 Hielke van Loenhout PEC 1910 1964 26e M/V 2:35 39:07 39:13 38:32 1:59:26 1:59:20 27 3 Jacqueline Slegten PEC 1910 1965 27e M/V 2:35 39:08 39:13 41:18 2:02:13 2:02:11 28 45 Ruud Schreur PEC 1910 28e M/V 2:35 39:07 39:30 43:35 2:04:45 2:04:37 29 26 Eddy Spaansen Zwolle 1975 29e M/V 2:35 39:07 40:08 42:57 2:04:46 2:04:43


                        UITSLAGENLIJST - 18KM LOOP
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 r4 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- --------

1 42 Arno Breukelen PEC 1910 1979 1e M 2:35 38:24 38:04 21:34 1:40:35 1:40:27


                         UITSLAGENLIJST - 4KM LOOP
15-02-2015 12:54                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 47 Joop Sattler PEC 1910 1e M 20:39 20:35 11,660