Geert Brettschneiderloop

Geschreven door: WOC Recreatielopen op Zondag 27 Maart 2016, 3754 keer bekeken

Film 10km finish en verder
Film 5km finish en passages
Film 1500 en 3000m

geert brettschneiderlp pec1910

UITSLAGENLIJST - 1500M 27-03-2016 13:24 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 15 Cas Hoksbergen Deventer 2006 1e 1.5m 6:25 6:25 14,026 2 24 Jurre de Lange Zwolle 2009 2e 1.5m 7:57 7:56 11,345 3 1 Cas Woensdregt Epe 2005 3e 1.5m 8:21 8:21 10,778 4 7 Nathalie vd Wetering - G Zwolle 1e 1.5v 13:00 12:59 6,932 5 8 Petra Bredewout Zwolle 2e 1.5v 13:47 13:46 6,538

uitslagenlijst - 3000m

27-03-2016 13:24 Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 25 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 3v 6:54 7:08 14:02 14:02 12,827

                    
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
27-03-2016 13:24                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 44 Mark Hakbijl Zwolle 1977 1e 5m 17:17 17:17 17,358 2 5 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 2e 5m 18:15 18:14 16,453 3 39 Harmen de Vries Balkbrug 1964 3e 5m 18:28 18:16 16,423 4 16 Wijnand Fokkert Zwolle 1977 4e 5m 18:39 18:38 16,100 5 22 Timo Bomhof Heino 1981 5e 5m 18:50 18:49 15,943 6 18 Henk Slager Staphorst 1991 6e 5m 19:07 19:05 15,721 7 27 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 7e 5m 19:37 19:36 15,306 8 40 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 8e 5m 19:47 19:45 15,190 9 85 Nico Staal Zwolle 1964 9e 5m 20:53 20:52 14,377 10 35 Peter Oosterhoff Enschede 1986 10e 5m 20:57 20:55 14,343 11 53 Joep Bisschop Zwolle 2004 11e 5m 21:14 21:12 14,151 12 59 Stijn Brekveld Dalfsen 1999 12e 5m 21:24 21:12 14,151 13 57 Colin Leurink Zwolle 1997 13e 5m 21:33 21:21 14,052 14 56 Arnoud Lammers Zwolle 1963 14e 5m 22:20 22:17 13,463 15 23 Thijmen de Lange Zwolle 2009 15e 5m 24:08 24:06 12,448 16 29 Gerrit Mulder Harderwijk 1956 16e 5m 24:36 24:35 12,203 17 54 Joanne de Jong Zwolle 1975 1e 5v 25:08 25:06 11,952 18 70 Koen Vulker Zwolle 1999 17e 5m 25:22 25:10 11,921 19 843 Remco Jacobs PEC 1910 1963 18e 5m 25:25 25:16 11,873 20 74 Scott Krisman Dalfsen 1999 19e 5m 25:27 25:15 11,881 21 58 Joren Rietman Dalfsen 1998 20e 5m 25:27 25:15 11,881 22 83 Casper Schiller Ankum 1998 21e 5m 25:28 25:21 11,834 23 26 Ronald Harbrink Zwolle 1978 22e 5m 25:43 25:41 11,681 24 21 Maike Smeenk Heino 1988 2e 5v 25:44 25:44 11,658 25 84 Iljen Hendriks Dalfsen 1999 23e 5m 26:13 26:06 11,494 26 71 Kyra Poppe Zwolle 1998 3e 5v 26:15 26:08 11,480 27 43 Iris Hakbijl Arnhem 1981 4e 5v 26:57 26:48 11,194 28 45 Frank Ramp Zwolle 1991 24e 5m 27:36 27:30 10,909 29 30 Ilse Krist Zwolle 1999 5e 5v 27:39 27:34 10,883 30 68 Carolien Beltman Zwolle 1999 6e 5v 28:00 27:52 10,766 31 38 Danique Venema Zwolle 1998 7e 5v 29:04 28:58 10,357 32 62 Peter van Koulil Zwolle 1954 25e 5m 29:06 28:53 10,387 33 48 Bente Jutten Dalfsen 1998 8e 5v 29:21 29:13 10,268 34 10 Ferdi Bleeker - G atleet Zwolle 26e 5m 29:35 29:31 10,164 35 28 Johan Moesman Zwolle 1957 27e 5m 30:00 29:48 10,067 36 73 Sylvia Middendorp Zwolle 1980 9e 5v 30:31 30:20 9,890 37 69 Maike Kats Zwartsluis 1999 10e 5v 31:17 31:09 9,631 38 75 Julia van der Schoor Zwolle 1998 11e 5v 31:25 31:17 9,590 39 60 Carmen Dekker Zwolle 1998 12e 5v 31:25 31:16 9,595 40 61 Cindy Dekker Zwolle 2000 13e 5v 31:25 31:16 9,595 41 47 Romee Spijkerboer Dalfsen 1999 14e 5v 31:25 31:15 9,600 42 4 Landman Kampen 1985 15e 5v 34:28 34:21 8,734 43 3 Alieke Mulder Kampen 1990 16e 5v 40:18 40:11 7,466 44 6 Jonathan Spijkerman - G A Zwolle 28e 5m 42:07 42:04 7,132

                      
                          UITSLAGENLIJST - CLINIC
27-03-2016 13:25                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 832 Ruben Nahuis Zwolle 1986 1e Clnc 44:01 43:56 13,657 2 847 Johan van Aalderen PEC 1910 1967 2e Clnc 45:53 45:48 13,100 3 914 Remko Schaapman Zwolle 1977 3e Clnc 46:19 46:14 12,978 4 809 Rene. Landman PEC 1910 1969 4e Clnc 46:23 46:18 12,959 5 949 Arjan Kruise PEC 1910 1967 5e Clnc 46:39 46:34 12,885 6 927 Jan Westerbroek Zwolle 1971 6e Clnc 47:06 46:50 12,811 7 811 Rob Kroeze Zwolle 1975 7e Clnc 48:19 48:15 12,435 8 890 Marco de Boer PEC 1910 1970 8e Clnc 48:57 48:48 12,295 9 817 Michel Kamstra Zwolle 1979 9e Clnc 49:05 48:57 12,257 10 824 Gilles Gerth PEC 1910 1966 10e Clnc 49:17 49:08 12,212 11 800 Daniella Bastiaan PEC 1910 1978 11e Clnc 49:20 49:11 12,199 12 896 Arno van Breukelen PEC 1910 1979 12e Clnc 49:20 49:12 12,195 13 889 Mark de Vries Zwolle 1986 13e Clnc 50:13 49:57 12,012 14 844 Dik Strikkers Rouveen 1965 14e Clnc 50:14 50:07 11,972 15 850 Peter Zwiers PEC 1910 1967 15e Clnc 51:00 50:54 11,788 16 813 Martin Blanke PEC 1910 1965 16e Clnc 51:00 50:52 11,796 17 928 Leon Hangx PEC 1910 1964 17e Clnc 51:00 50:51 11,799 18 911 Arnold Muller PEC 1910 1964 18e Clnc 52:02 51:53 11,564 19 903 Frank Begemann Zwolle 1966 19e Clnc 52:18 52:13 11,491 20 937 Wim Tillema Zwolle 1963 20e Clnc 53:25 53:15 11,268 21 859 Annemiek Punter PEC 1910 1987 21e Clnc 53:52 53:41 11,177 22 872 Robert te Raa PEC 1910 1962 22e Clnc 53:52 53:42 11,173 23 930 Jan Hornstra PEC 1910 1964 23e Clnc 53:52 53:46 11,159 24 917 Inge Molenwijk PEC 1910 1968 24e Clnc 54:35 54:20 11,043 25 905 Mirna Ahmethodzic Den Ham Ov 1991 25e Clnc 54:56 54:46 10,956 26 861 Dirk Jan Boekhold PEC 1910 1974 26e Clnc 55:07 54:57 10,919 27 946 Sandra Makkinga Zwolle 1975 27e Clnc 55:11 55:01 10,906 28 831 Stefanie Jansen PEC 1910 1984 28e Clnc 55:15 55:06 10,889 29 929 Brigitte hegeman PEC 1910 1969 29e Clnc 55:32 55:21 10,840 30 874 Henrieke Fiechter Hattem 1986 30e Clnc 55:52 55:41 10,775 31 864 Yvonne Bonke Zwolle 1986 31e Clnc 56:23 56:12 10,676 32 865 Rianna Lugtenborg Veeningen 1992 32e Clnc 56:31 56:20 10,651 33 877 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 33e Clnc 56:43 56:30 10,619 34 881 Lindsay Otten Zwolle 1989 34e Clnc 56:46 56:32 10,613 35 898 Celina Robberegt Zwolle 1986 35e Clnc 57:13 56:59 10,529 36 863 Jacobus Westerop PEC 1910 1961 36e Clnc 57:18 57:02 10,520 37 936 Marietje Nijhof PEC 1910 1963 37e Clnc 57:31 57:16 10,477 38 870 Mirjam Ubels PEC 1910 1987 38e Clnc 57:34 57:20 10,465 39 941 Thirza Vredenburg Zwolle 1972 39e Clnc 57:36 57:23 10,456 40 822 Arenda Westerveld Zwolle 1987 40e Clnc 57:36 57:24 10,453 41 855 Greet denekamp PEC 1910 1955 41e Clnc 57:40 57:29 10,438 42 849 Marianne willems Zwolle 1959 42e Clnc 57:48 57:35 10,420 43 825 Claudia Bruijs PEC 1910 1968 43e Clnc 58:45 58:30 10,256 44 885 Margreet Moesman PEC 1910 1959 44e Clnc 58:50 58:35 10,242 45 913 Paul Bosma PEC 1910 1961 45e Clnc 58:50 58:33 10,248 46 902 Diana van Dijk PEC 1910 1971 46e Clnc 59:36 59:23 10,104 47 947 Jeannine van Oosterom Zwolle 1969 47e Clnc 1:00:20 1:00:08 9,978 48 884 Rosanne Wijnhoven Zwolle 1980 48e Clnc 1:00:58 1:00:44 9,879 49 821 Marinda van Renselaar Oene 1991 49e Clnc 1:00:59 1:00:48 9,868 50 916 Carlo Duinkerken PEC 1910 1950 50e Clnc 1:01:15 1:01:02 9,831 51 892 Erik Swienink PEC 1910 1960 51e Clnc 1:02:19 1:02:07 9,659 52 840 Esther Gums PEC 1910 1972 52e Clnc 1:02:19 1:02:04 9,667 53 816 Jacqueline van Hoesel PEC 1910 1959 53e Clnc 1:02:26 1:02:09 9,654 54 901 Jeroen Lambers PEC 1910 1966 54e Clnc 1:02:27 1:02:08 9,657

                      GEERT BRETTSCHNEIDERLP PEC1910
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
27-03-2016 13:25                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 34 Michiel Broeksma Zwolle 1982 1e 10m 18:52 19:23 38:15 38:14 15,693 2 88 Arjen Sanderse Zwolle 1980 2e 10m 19:43 19:24 39:06 39:05 15,352 3 65 Mike Kleinlugtebeld Zwolle 1970 3e 10m 20:37 20:42 41:18 41:17 14,534 4 32 Dick Bastiaan 't Loo Oldebroek 1978 4e 10m 20:27 21:34 42:01 41:54 14,320 5 66 Hans Wieltink Zwolle 1968 5e 10m 21:34 20:51 42:25 42:25 14,145 6 63 Jeroen Wever Zwolle 1983 6e 10m 21:31 21:39 43:09 43:06 13,921 7 41 Bertus Mensink Zwolle 1959 7e 10m 21:18 22:12 43:29 43:26 13,814 8 37 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 8e 10m 22:16 22:13 44:29 44:27 13,498 9 33 John Rots Zwolle 1962 9e 10m 21:46 22:59 44:45 44:43 13,418 10 50 Rob Streek Zwolle 1967 10e 10m 22:15 23:06 45:21 45:18 13,245 11 49 Eric Zwiers Zwolle 1969 11e 10m 23:23 23:57 47:19 47:15 12,698 12 36 Germien Krul Nieuwleusen 1974 1e 10v 24:14 24:05 48:19 48:16 12,431 13 79 Albert Schuurmans Zwollle 1964 12e 10m 24:07 24:22 48:28 48:14 12,440 14 17 Roelof Pepping Dronten 1947 13e 10m 24:44 24:37 49:21 49:20 12,162 15 46 Marcela Kroes Zwolle 1973 2e 10v 24:49 25:30 50:18 50:13 11,948 16 42 Niels Jansen Zwolle 1967 14e 10m 25:55 26:33 52:28 52:13 11,491 17 64 Jolanda Regout Zwolle 1986 3e 10v 26:29 26:00 52:29 52:22 11,458 18 76 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 15e 10m 26:29 26:10 52:38 52:29 11,432 19 72 Gerrit Piek Zwolle 1952 16e 10m 26:31 26:58 53:29 53:21 11,246 20 52 Johan Gelderblom Schoonhoven 1954 17e 10m 26:56 26:50 53:46 53:42 11,173 21 31 Gerard Krist Zwolle 1969 18e 10m 26:23 27:35 53:57 53:52 11,139 22 13 Ingrid Lanjouw Meppel 1979 4e 10v 26:56 27:20 54:16 54:08 11,084 23 80 Nijdam Zwolle 1975 5e 10v 28:38 26:52 55:29 55:19 10,847 24 86 Jan Stuiver Zwolle 1947 19e 10m 27:33 28:55 56:28 56:23 10,641 25 81 A Vos Zwolle 1956 20e 10m 30:39 27:44 58:23 58:12 10,309 26 11 Ella Herbrink Ommen 1958 6e 10v 30:28 30:52 1:01:20 1:01:20 9,783

                      
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
27-03-2016 13:25                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 2 Roy Woensdregt Epe 1975 1e 15m 19:14 19:23 19:17 57:53 57:53 2 19 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 2e 15m 19:16 19:20 20:01 58:36 58:36 3 78 J Wijnhoud Zwolle 1962 3e 15m 21:30 23:01 22:33 1:07:03 1:07:01 4 82 Bulent Cabanoglu Zwolle 1967 4e 15m 23:50 23:48 23:39 1:11:16 1:10:54 5 20 Frank van Bruggen Zwolle 1997 5e 15m 28:40 26:10 23:48 1:18:37 1:18:24