Koningsloop

Geschreven door: woc recreatielopen op Zondag 24 April 2016, 4110 keer bekeken

                            KONINGSLOOP PEC1910
                          UITSLAGENLIJST - 1500M
24-04-2016 20:34                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 156 Jonne Heeringa Zwolle 2004 1e 1.5m 6:49 6:49 13,203 2 174 Sara Meijer Zwolle 2006 1e 1.5v 7:07 7:04 12,736 3 154 onbekend 154 2e 1.5m 7:16 7:16 12,385 4 171 Milan Harbrink Zwolle 2004 3e 1.5m 7:18 7:15 12,414 5 139 Romee Kramer Dedemsvaart 2005 2e 1.5v 7:21 7:21 12,245 6 168 Kjeld Overweg Zwolle 2007 4e 1.5m 7:42 7:39 11,765 7 152 Jurre de Lange Zwolle 2009 5e 1.5m 7:52 7:49 11,514 8 148 Nikita Bos Hattem 2006 3e 1.5v 8:15 8:15 10,909 9 149 Vin ter Burg Zwolle 2010 6e 1.5m 8:53 8:53 10,131 10 167 Eva Haze Zwolle 2008 4e 1.5v 8:58 8:58 10,037 11 150 Daan van der Sluis Zwolle 2009 7e 1.5m 9:22 9:19 9,660 12 155 Nathan van der Weerd Zwolle 2008 8e 1.5m 9:22 9:19 9,660 13 179 Wilco van Oene (g-atleet) Zwolle 9e 1.5m 10:46 10:41 8,424 14 177 Erik Varenbrink (g-atleet Zwolle 10e 1.5m 10:49 10:45 8,372 15 172 Henk Wolvrink (g-atleet) Zwolle 11e 1.5m 12:06 11:55 7,552 16 141 Nathalie v.d. Wetering (g Zwolle 5e 1.5v 13:18 13:18 6,767 17 140 Sanne (g-atleet) Zwolle 6e 1.5v 13:51 13:48 6,522 18 145 Jan Pieter (g-atleet) Zwolle 12e 1.5m 13:52 13:48 6,522 19 173 Dennis Scholten (g-atleet Zwolle 13e 1.5m 13:57 13:31 6,658 20 138 Petra Bredewoud (g-atleet Zwolle 7e 1.5v 16:11 16:08 5,579 21 134 Kevin Wanschers Almelo 1995 14e 1.5m 20:34 20:30 4,390

Run2Day

                            KONINGSLOOP PEC1910
                          UITSLAGENLIJST - 3000M
24-04-2016 20:38                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 132 Luc Kappert Holten 2002 1e 3m 6:10 6:11 12:20 12:18 14,634 2 136 Ruben Wanschers Almelo 1999 2e 3m 9:09 9:20 18:28 18:24 9,783 3 143 Jonathan Spijkerman Zwolle 3e 3m 10:38 10:56 21:33 21:29 8,379 4 133 Monique Wanschers Almelo 1966 1e 3v 10:41 10:55 21:35 21:31 8,366 5 135 Henri Wanschers Almelo 1964 4e 3m 7:28 14:11 21:39 21:35 8,340 6 142 Sjako Broring (g-atleet) Zwolle 5e 3m 11:40 12:33 24:13 24:08 7,459

Run2Day

                            KONINGSLOOP PEC1910
                           UITSLAGENLIJST - 5KM
24-04-2016 19:30                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- ------

1 185 Mark Hakbijl Zwolle 1977 1e 5m 16:28 16:28 18,219 2 164 Gertjan Tichelaar Zwolle 1957 2e 5m 18:03 18:03 16,620 3 181 Daan Veenhuizen Zwolle 2001 3e 5m 19:30 19:29 15,398 4 186 Bjorn van Tol Raalte 1973 4e 5m 19:44 19:43 15,216 5 224 Herman Stijf Heerde 1972 5e 5m 19:53 19:52 15,101 6 236 Nico Staal Zwole 1964 6e 5m 19:57 19:56 15,050 7 184 Mathijs Krul Nieuwleusen 2003 7e 5m 21:05 21:03 14,252 8 182 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 8e 5m 21:07 21:06 14,218 9 170 Tessa Harbrink Zwolle 2004 1e 5v 21:27 21:27 13,986 10 175 Giel Meijer Zwolle 2002 9e 5m 22:41 22:40 13,235 11 235 Jannes van de Vegte Heino 1985 10e 5m 23:13 23:04 13,006 12 250 Femke Andriessen Zwolle 2003 2e 5v 23:26 23:25 12,811 13 228 Herber Molemaker Zwolle 1964 11e 5m 23:38 23:30 12,766 14 151 Thijmen de Lange Zwolle 2003 12e 5m 23:41 23:41 12,667 15 162 Hermie Drenth Zwolle 1967 3e 5v 23:54 23:51 12,579 16 209 Simon Veldkamp Zwolle 2002 13e 5m 24:07 24:01 12,491 17 169 Ronald Harbrink Zwolle 1978 14e 5m 24:41 24:40 12,162 18 210 Rianne Schonewille Zwollw 2000 4e 5v 24:49 24:47 12,105 19 183 Chantal Krul Nieuwleusen 2001 5e 5v 25:43 25:42 11,673 20 215 Tim Hoetjes Zwolle 1985 15e 5m 26:06 26:01 11,531 21 240 Giny Garts Zwolle 1963 6e 5v 26:11 26:04 11,509 22 147 Hans Mulder Zwolle 1954 16e 5m 27:16 26:54 11,152 23 241 Paula van Riesen Zwolle 1983 7e 5v 27:52 27:39 10,850 24 256 Jan Stuiver Zwolle 1947 17e 5m 27:55 27:47 10,798 25 163 Frans Scheuneman Hoogezand 1951 18e 5m 27:58 27:50 10,778 26 205 Peter van Koulil Zwolle 1954 19e 5m 28:04 27:48 10,791 27 219 Harry Siegersma Zwolle 1960 20e 5m 28:47 28:31 10,520 28 211 Marit Schonewille Zwolle 1970 8e 5v 28:51 28:49 10,411 29 144 Ferdi Bleeker (g-atleet) Zwolle 21e 5m 28:52 28:42 10,453 30 242 Harry Klos Meppel 1975 22e 5m 29:18 29:07 10,303 31 180 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 23e 5m 29:25 29:12 10,274 32 222 Johan Moesman Zwolle 1957 24e 5m 29:39 29:16 10,251 33 879 Wilma Oosterveen PEC 1910 1960 9e 5v 30:00 29:37 10,129 34 255 Vincent Oldenhof Zwolle 1956 25e 5m 31:20 31:13 9,610 35 165 Mans Veldsink Dedemsvaart 1957 26e 5m 33:16 33:00 9,091

Run2Day

                            KONINGSLOOP PEC1910
                           UITSLAGENLIJST - 10KM
24-04-2016 19:30                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 Bruto Netto Km/Uur

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- ------

1 233 Michiel Broeksma Zwolle 1982 1e 10m 18:00 18:57 36:57 36:57 16,238 2 158 Roel/Jan Heeringa Zwolle 1973 2e 10m 18:27 18:49 37:15 37:15 16,107 3 202 Joost Klaver Zwolle 1968 3e 10m 18:48 19:24 38:11 38:09 15,727 4 213 Maurits Hoonhorst Zwolle 1972 4e 10m 19:43 18:57 38:40 38:39 15,524 5 161 Dieudonne Kartouw Zwolle 1980 5e 10m 19:53 19:46 39:39 39:37 15,145 6 201 Bertus Mensink Zwolle 1959 6e 10m 20:03 20:49 40:52 40:49 14,700 7 198 Richard Kroon Kampen 1981 7e 10m 20:25 20:35 40:59 40:59 14,640 8 199 Arnoud Lammers Zwolle 1963 8e 10m 20:12 21:06 41:18 41:16 14,540 9 191 Dirk Jan Middeldorp Hattem 1967 9e 10m 21:01 20:54 41:55 41:52 14,331 10 225 Gerrit van 't Ende Zwolle 1965 10e 10m 21:26 20:38 42:04 42:00 14,286 11 223 Tara Muijlwijk Amsterdam 1994 1e 10v 21:03 21:09 42:12 42:11 14,224 12 200 Diederik van de Woestijne Raalte 1976 11e 10m 21:12 21:14 42:26 42:22 14,162 13 178 Roel Westert Ruinerwold 1964 12e 10m 21:15 21:16 42:30 42:26 14,140 14 188 Dick Bastiaan t Loo Oldebroek 1978 13e 10m 20:55 21:53 42:47 42:41 14,057 15 227 Marcel Wagtelenberg Heerde 1965 14e 10m 21:42 22:02 43:44 43:39 13,746 16 217 John Rots Zwolle 1962 15e 10m 22:03 22:16 44:18 44:15 13,559 17 189 Berry Pees Eesveen 1967 16e 10m 22:01 22:19 44:20 44:18 13,544 18 243 Hans Wieltink Zwolle 1968 17e 10m 22:06 22:26 44:32 44:29 13,488 19 193 Mike Kleinluchtenbeld Zwolle 1970 18e 10m 23:05 21:55 45:00 44:55 13,358 20 214 Jeroen Wever Zwolle 1983 19e 10m 22:53 23:35 46:28 46:24 12,931 21 253 Nikkie Vonk Zwolle 2001 2e 10v 24:58 23:13 48:10 48:03 12,487 22 220 Femke Hanse Wezep 3e 10v 23:33 24:43 48:16 48:13 12,444 23 159 Roelof Pepping Dronten 1947 20e 10m 23:57 24:35 48:31 48:30 12,371 24 252 Myrna Bosgoed Zwolle 1972 4e 10v 24:58 24:09 49:07 48:59 12,249 25 237 Jan Fransen Hasselt 1943 21e 10m 24:59 24:09 49:07 48:58 12,253 26 843 Remco Jacobs PEC 1910 1963 22e 10m 24:58 24:48 49:45 49:40 12,081 27 206 Remco Brink IJsselmuiden 1966 23e 10m 24:55 25:10 50:04 49:57 12,012 28 196 Frits Lautenbag Hattem 1948 24e 10m 25:15 25:37 50:52 50:42 11,834 29 221 Niels Zwolle 25e 10m 26:05 24:55 51:00 50:47 11,815 30 216 Eveline de Valk Zwolle 1970 5e 10v 24:56 26:06 51:01 50:59 11,769 31 231 Gerrit Piek Zwolle 1952 26e 10m 26:44 25:23 52:07 51:51 11,572 32 204 Rody Brink IJsselmuiden 1993 27e 10m 26:15 26:34 52:49 52:42 11,385 33 229 Ingrid Port Zwolle 1973 6e 10v 26:55 26:00 52:55 52:43 11,382 34 917 Inge Molenwijk PEC 1910 1968 7e 10v 26:56 26:05 53:00 52:47 11,367 35 194 Ruben van Bommel Zwolle 1990 28e 10m 27:23 25:54 53:17 53:05 11,303 36 166 Egbert Geertsma Groningen 1961 29e 10m 26:39 27:04 53:42 53:34 11,201 37 160 Pieter van der Lucht Zwolle 1961 30e 10m 26:55 27:16 54:11 54:07 11,087 38 863 Jacobus Westerop PEC 1910 1961 31e 10m 26:57 27:25 54:21 54:09 11,080 39 877 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 8e 10v 27:46 27:13 54:59 54:47 10,952 40 230 Els Westdijk Zwolle 1965 9e 10v 29:16 28:04 57:19 57:02 10,520 41 893 Monique Nicolaij PEC 1910 1965 10e 10v 28:38 28:51 57:28 57:16 10,477 42 245 Igo de Jong Lelystad 1990 32e 10m 29:36 28:15 57:51 57:31 10,432 43 244 Joost de Jong Zwolle 1981 33e 10m 29:36 28:16 57:51 57:31 10,432 44 251 Andy Vissers Zwolle 1968 11e 10v 29:26 28:27 57:52 57:42 10,399 45 895 Ton van den Beld PEC 1910 1959 34e 10m 29:16 28:38 57:53 57:40 10,405 46 195 Simone Kuiper Dronten 1975 12e 10v 29:34 28:50 58:24 58:04 10,333 47 246 Jenny de Roo Nieuwleusen 1974 13e 10v 29:15 29:13 58:28 58:26 10,268 48 823 Sigrid Jansen PEC 1910 1969 14e 10v 29:15 29:16 58:30 58:20 10,286 49 918 Regina Mulder PEC 1910 1973 15e 10v 30:15 28:21 58:36 58:20 10,286 50 874 Henrieke Fiechter Hattem 1986 16e 10v 29:35 29:17 58:52 58:33 10,248 51 943 Marieke Geerds PEC 1910 1973 17e 10v 30:36 28:18 58:54 58:35 10,242 52 883 Dirk Willem Hiemstra PEC 1910 1968 35e 10m 29:16 29:50 59:05 58:55 10,184 53 247 Inger Schuurman Nieuwleusen 1974 18e 10v 29:15 29:51 59:05 59:03 10,161 54 885 Margreet Moesman PEC 1910 1959 19e 10v 29:45 29:29 59:14 58:52 10,193 55 921 Claudia Lubberts Dalfsen 1972 20e 10v 29:48 29:59 59:46 59:24 10,101 56 232 Anne Marie Vonkerman Zwolle 1978 21e 10v 29:44 30:23 1:00:07 59:58 10,006 57 868 Marije Kranenburg PEC 1910 1970 22e 10v 29:09 32:35 1:01:44 1:01:37 9,738 58 192 Janneke Leeuwerik Zwolle 1992 23e 10v 31:42 30:34 1:02:16 1:02:09 9,654 59 190 Mark Koers Zwolle 1983 36e 10m 31:42 30:35 1:02:16 1:02:09 9,654 60 840 Esther Gums PEC 1910 1972 24e 10v 31:55 30:26 1:02:20 1:01:58 9,683 61 852 Carin Steenbeek PEC 1910 1968 25e 10v 32:00 31:54 1:03:54 1:03:40 9,424 62 907 Monique Smit PEC 1910 1971 26e 10v 32:00 31:54 1:03:54 1:03:41 9,422 63 906 Manon Braspenning PEC 1910 1972 27e 10v 32:00 31:54 1:03:54 1:03:41 9,422 64 854 Herma stappenbeld PEC 1910 1965 28e 10v 32:01 31:54 1:03:54 1:03:40 9,424 65 810 Walter Stuifzand Zwolle 1962 37e 10m 32:01 31:55 1:03:55 1:03:41 9,422 66 941 Thirza Vredenburg Zwolle 1972 29e 10v 33:12 32:20 1:05:31 1:05:12 9,202 67 825 Claudia Bruijs PEC 1910 1968 30e 10v 33:13 33:04 1:06:17 1:05:58 9,096 68 913 Paul Bosma PEC 1910 1961 38e 10m 33:12 33:11 1:06:22 1:06:02 9,086 69 936 Marietje Nijhof PEC 1910 1963 31e 10v 33:13 33:11 1:06:24 1:06:02 9,086 70 870 Mirjam Ubels PEC 1910 1987 32e 10v 33:12 33:12 1:06:24 1:06:03 9,084 71 901 Jeroen Lambers PEC 1910 1966 39e 10m 33:13 33:14 1:06:26 1:06:05 9,079 72 248 Ina Oosterhuis Zwolle 1958 33e 10v 33:12 33:16 1:06:27 1:06:09 9,070 73 940 Floor van Renssen PEC 1910 1979 34e 10v 33:13 33:15 1:06:28 1:06:09 9,070 74 912 Erna Kerkhof Zwolle 1964 35e 10v 33:12 33:17 1:06:28 1:06:09 9,070 75 934 Wencke Willemsen PEC 1910 1972 36e 10v 33:13 33:16 1:06:28 1:06:08 9,073 76 884 Rosanne Wijnhoven Zwolle 1980 37e 10v 33:12 33:17 1:06:28 1:06:05 9,079 77 816 Jacqueline van Hoesel PEC 1910 1959 38e 10v 34:25 39:16 1:13:41 1:13:19 8,184 78 894 Edwin Leatemia Zwolle 1963 40e 10m 34:25 39:16 1:13:41 1:13:19 8,184

Run2Day

                            KONINGSLOOP PEC1910
                           UITSLAGENLIJST - 15KM
24-04-2016 20:36                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 187 Bernard Dummer Zwolle 1962 1e 15m 20:10 19:58 19:09 59:16 59:14 2 239 Jarno Takens Zwolle 1982 2e 15m 20:24 20:54 20:19 1:01:36 1:01:34 3 234 Timo Bomhof Heino 1981 3e 15m 20:24 21:04 20:16 1:01:43 1:01:41 4 254 Ronald Keizer Zwolle 1969 4e 15m 20:43 20:43 20:53 1:02:19 1:02:15 5 146 Kevin Diender Zwolle 1981 5e 15m 22:17 21:13 19:22 1:02:51 1:02:47 6 176 Danny van den Berg Meppel 1978 6e 15m 21:02 21:18 21:21 1:03:39 1:03:38 7 238 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 7e 15m 21:31 22:31 22:53 1:06:54 1:06:51 8 207 Arjen Keers Zwolle 1969 8e 15m 23:39 23:18 22:08 1:09:04 1:08:57 9 137 Remco Molendijk Borne 1993 9e 15m 22:09 24:22 25:07 1:11:37 1:11:32 10 208 Chintia van Unen Zwolle 1970 1e 15v 24:58 24:42 24:05 1:13:43 1:13:37 11 226 Willem van Beek Zwolle 1958 10e 15m 24:57 24:43 24:11 1:13:50 1:13:44 12 203 Henk Ruigrok Zwolle 1960 11e 15m 24:58 24:44 24:36 1:14:17 1:14:10 13 249 Sieger Jellema Zwolle 1967 12e 15m 24:58 24:47 25:47 1:15:32 1:15:28 14 212 Dewi de Bok Zwolle 1993 2e 15v 27:45 26:53 26:42 1:21:19 1:21:05 15 153 Jan ter Burg Zwolle 1950 13e 15m 29:14 29:17 27:46 1:26:16 1:26:06

Run2Day

                            KONINGSLOOP PEC1910
                          UITSLAGENLIJST - CLINIC
24-04-2016 19:36                                                     Pag: 1

Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ r1 r2 r3 Bruto Netto

----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- --------

1 914 Remko Schaapman Zwolle 1977 1e Clnc 22:15 23:14 22:44 1:08:18 1:08:12 2 847 Johan van Aalderen PEC 1910 1967 2e Clnc 22:14 23:16 23:26 1:09:00 1:08:55 3 851 Michel Matteman Zwolle 1980 3e Clnc 23:35 23:14 22:15 1:09:08 1:09:03 4 889 Mark de Vries Zwolle 1986 4e Clnc 22:14 23:58 23:18 1:09:33 1:09:29 5 923 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 5e Clnc 22:48 23:26 23:29 1:09:45 1:09:42 6 927 Jan Westerbroek Zwolle 1971 6e Clnc 23:29 23:00 23:15 1:09:48 1:09:43 7 853 Mathilde Kruize PEC 1910 1980 7e Clnc 23:20 23:36 23:10 1:10:07 1:10:05 8 848 Susanne Meijer-Schutte PEC 1910 1978 8e Clnc 23:20 23:35 23:28 1:10:24 1:10:23 9 800 Daniella Bastiaan PEC 1910 1978 9e Clnc 23:54 24:35 24:25 1:12:55 1:12:53 10 937 Wim Tillema Zwolle 1963 10e Clnc 23:54 25:15 24:18 1:13:28 1:13:26 11 809 Rene. Landman PEC 1910 1969 11e Clnc 23:05 24:27 25:53 1:13:30 1:13:24 12 949 Arjan Kruise PEC 1910 1967 12e Clnc 24:50 24:42 24:05 1:13:43 1:13:36 13 928 Leon Hangx PEC 1910 1964 13e Clnc 24:49 24:37 24:25 1:14:06 1:13:50 14 838 Peter van Polen Zwolle 1967 14e Clnc 25:41 25:12 23:38 1:14:46 1:14:31 15 817 Michel Kamstra Zwolle 1979 15e Clnc 23:58 25:32 25:14 1:14:49 1:14:44 16 824 Gilles Gerth PEC 1910 1966 16e Clnc 25:20 25:16 24:30 1:15:10 1:15:04 17 833 Fetze Stellema Zwolle 1958 17e Clnc 25:52 25:40 25:17 1:17:00 1:16:49 18 946 Sandra Makkinga Zwolle 1975 18e Clnc 26:22 25:49 24:46 1:17:19 1:16:56 19 903 Frank Begemann Zwolle 1966 19e Clnc 25:42 26:00 25:23 1:17:19 1:17:04 20 872 Robert te Raa PEC 1910 1962 20e Clnc 26:22 25:49 24:47 1:17:20 1:16:57 21 845 Bas de Winter Zwolle 1968 21e Clnc 26:19 26:02 25:23 1:17:54 1:17:43 22 813 Martin Blanke PEC 1910 1965 22e Clnc 25:42 26:04 26:38 1:18:37 1:18:22 23 911 Arnold Muller PEC 1910 1964 23e Clnc 25:43 26:23 27:27 1:19:48 1:19:33 24 924 Matthijs Schenk Zwolle 1985 24e Clnc 27:06 26:50 26:05 1:20:04 1:19:59 25 803 Relinde van der Horst Zwolle 1992 25e Clnc 27:30 26:53 25:37 1:20:14 1:20:00 26 806 Ron van de Vathorst Zwolle 1970 26e Clnc 27:35 26:53 25:48 1:20:26 1:20:14 27 808 Esther Burgman PEC 1910 1981 27e Clnc 26:39 27:07 26:34 1:20:26 1:20:19 28 908 Edward van Veen Zwolle 1965 28e Clnc 29:06 26:49 24:51 1:20:55 1:20:45 29 814 Bram van Gurp Zwolle 1977 29e Clnc 29:03 26:50 25:07 1:21:09 1:20:59 30 935 Erwin van Gelder PEC 1910 1965 30e Clnc 29:03 26:49 25:13 1:21:15 1:21:04 31 930 Jan Hornstra PEC 1910 1964 31e Clnc 26:30 27:00 27:58 1:21:40 1:21:28 32 830 Petra van Werven PEC 1910 1985 32e Clnc 27:58 27:25 26:46 1:22:15 1:22:08 33 841 Eddy Lammers PEC 1910 1965 33e Clnc 29:05 28:01 26:27 1:23:41 1:23:32 34 933 Rachel Romein PEC 1910 1979 34e Clnc 29:03 28:01 26:33 1:23:47 1:23:36 35 819 Rainier Koers Zwolle 1980 35e Clnc 26:22 27:39 30:06 1:24:29 1:24:06 36 807 Marit-An Overweg PEC 1910 1971 36e Clnc 28:45 28:19 27:17 1:24:31 1:24:21 37 915 Nico Eggens PEC 1910 1960 37e Clnc 26:36 28:06 29:44 1:24:36 1:24:25 38 945 Esther Doornbosch PEC 1910 1978 38e Clnc 28:37 28:06 27:46 1:24:37 1:24:29 39 815 Marcel van Waas PEC 1910 1965 39e Clnc 29:06 28:00 27:24 1:24:38 1:24:29 40 856 Ton van Riele PEC 1910 1953 40e Clnc 29:05 28:21 27:24 1:24:59 1:24:49 41 920 Metin G nes PEC 1910 1970 41e Clnc 29:04 28:24 28:47 1:26:25 1:26:14 42 864 Yvonne Bonke Zwolle 1986 42e Clnc 29:18 29:11 27:58 1:26:43 1:26:26 43 865 Rianna Lugtenborg Veeningen 1992 43e Clnc 29:17 29:11 28:04 1:26:48 1:26:31 44 922 Yvonne Hermus Zwolle 1962 44e Clnc 29:17 29:26 27:58 1:26:50 1:26:40 45 855 Greet denekamp PEC 1910 1955 45e Clnc 29:17 29:16 28:31 1:27:23 1:27:03 46 886 Marco Reuvers Zwolle 1970 46e Clnc 30:59 29:42 26:46 1:27:42 1:27:26 47 910 Mirjam Dam PEC 1910 1980 47e Clnc 28:32 29:24 29:46 1:27:46 1:27:40 48 887 Anneke Reuvers PEC 1910 1968 48e Clnc 29:47 28:52 28:59 1:27:52 1:27:37 49 867 Suzanne Lansbergen PEC 1910 1976 49e Clnc 29:10 29:29 29:03 1:27:55 1:27:41 50 947 Jeannine van Oosterom Zwolle 1969 50e Clnc 29:16 29:17 30:03 1:28:55 1:28:36 51 859 Annemiek Punter PEC 1910 1987 51e Clnc 27:06 28:05 33:49 1:29:03 1:28:58 52 939 Lotte Koning-Melissen PEC 1910 1980 52e Clnc 29:33 29:47 29:47 1:29:17 1:29:06 53 932 Margriet van Bruggen Zwolle 1974 53e Clnc 29:34 29:46 29:48 1:29:17 1:29:07 54 861 Dirk Jan Boekhold PEC 1910 1974 54e Clnc 29:22 29:36 30:22 1:29:38 1:29:19 55 900 Karin Peterse PEC 1910 1968 55e Clnc 30:54 30:12 28:42 1:30:06 1:29:47 56 899 Roy Kok Zwolle 1968 56e Clnc 30:39 30:33 28:42 1:30:07 1:29:54 57 818 Saskia Schreurs Zwolle 1976 57e Clnc 30:40 30:24 29:38 1:30:54 1:30:41 58 873 Herman Edelijn PEC 1910 1962 58e Clnc 30:39 30:26 30:08 1:31:24 1:31:11 59 821 Marinda van Renselaar Oene 1991 59e Clnc 29:19 30:58 32:27 1:33:00 1:32:43 60 898 Celina Robberegt Zwolle 1986 60e Clnc 31:44 31:53 29:33 1:33:27 1:33:09 61 881 Lindsay Otten Zwolle 1989 61e Clnc 31:44 31:54 29:33 1:33:28 1:33:10 Run2Day